Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32444 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 444 db
Eladó Budapest XIII. kerületi egyedi garázs hirdetés (34237783)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség a XIII. kerületben eladó felszíni beállók a kisgömb UTCÁBAN Budapest XIII. kerületében, a Kisgömb utcában kíná...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyedi garázs hirdetés (99537847)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
19 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi egyedi garázs hirdetés (25943692)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyedi garázs hirdetés (19347433)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (27941568)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Nagytarcsán sürgősen eladó egy 193 nm-es gyönyörű állapotban lévő ikerház fél! Szerkezetileg és esztétikailag is kifogástalan...
169 900 000 HUF
880 310 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77559334)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újlipótvárosban egy 48 m2-es, felújított, földszinti lakás! Az ingatlan utcai nézetű, déli fekvésű. a lakás teljes körűen...
76 800 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25395341)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben (eng below). Az ingatlan jellemzői: - 25 m² teljes használható lakótér - 19m² a tulajdoni lapon - 3...
41 900 000 HUF
1 676 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38298753)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban, a Munkás utcában eladó egy 60 nm-es, 3 szobás, földszinti lakás. A hirdetés...
69 999 000 HUF
1 166 650 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63684683)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető új lakások! ! ! Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikus...
47 689 000 HUF
1 703 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93972839)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. Ker. Almássy tér közelében, a Vörösmarty utcában egy szép és jó állapotú, 44 m2-es, nagyon hangulatos, másfél szob...
62 000 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44434749)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 761 000 HUF
1 741 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (82226924)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 491 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező, több funkciós hasznosításra alkalmas családi házat, amely lakhatási és v...
249 000 000 HUF
498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73443266)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Tolnai Lajos utcában kínálunk megvételre egy kiváló lehetőségeket rejtő, felújítandó, hivatalosan...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75627795)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus életérzés a Lechner Ödön fasorban dunaparti, erkélyes, prémium lakás exkluzív szolgáltatásokkalBudapest egyik legkedvelte...
215 000 000 HUF
2 986 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94395687)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43756931)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37379564)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hidegkúti stadion közelében, eladó egy alagsori szinten lévő, 31 nm-es felújított ingatlan. Megközelíthetősége jó, a fonodó 1-e...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (87371583)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
X. kerület Kőbánya Alsó Vasútállomástól séta távolságra eladó, egy lakható állapotú, 77 m3 -es, 4 szobás családi ház. Remek köz...
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (45452727)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1887 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 1887 m²-es, kiváló adottságokkal rendelkező telek a XVI. kerület Cinkotai részén! Lehetőség várja új tulajdonosát eze...
150 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58942823)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpesti rakparton Dunára néző, nagyon szép panorámával rendelkező, legfelső emeleti lakás eladó! - Patinás, karbantartott, lift...
259 000 000 HUF
3 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal