Eladó ingatlan Eger környékén (853 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 853 db
Eladó Füzesabonyi családi ház hirdetés (63599732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1385 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Füzesabony telepi részén egy 70 m2-es, erősen felújítandó állapotú családi ház, amely kiváló lehetőséget nyújt mindazok s...
14 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszalóki családi ház hirdetés (57879434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 2446 m2
Szobaszám: 5
Eladó exkluzív luxus otthon Egerszalókon! ! ! Egerszalók, a méltán híres gyógy- és termálfürdőjéről, sódombjáról és festői kör...
110 000 000 HUF
495 495 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Füzesabonyi családi ház hirdetés (73777842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1385 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
14 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Demjéni egyéb telek hirdetés (64437747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10439 m2
Szobaszám: n/a
A fürdőiről híres, közkedvelt turistacélpont, Demjén központjához közel kínálunk eladásra egy számtalan lehetőséget magában rej...
89 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski hétvégi ház hirdetés (33654944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 4371 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken eladó egy frekventált elhelyezkedésű, 50 nm-es, felújít...
25 900 000 HUF
518 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki hétvégi ház hirdetés (32993314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 314 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Az Egertől 20 perc autóút távolságra található, a gyógyvizéről és fürdőjéről is híres Bükkszéken kínálunk eladásra egy számtala...
23 900 000 HUF
199 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (94688954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 6
Bükkszék gyógyüdülő faluban kínálunk eladásra egy 240 nm-es, 3 szintes, 6 szobás, jó állapotban lévő családi házat! Az eladó ...
52 900 000 HUF
220 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaszentmáriai családi ház hirdetés (61387395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 3139 m2
Szobaszám: 3
A Mátra délkeleti oldalán, a Tarna völgyében fekvő Tarnaszentmárián kínálunk eladásra, egy ízlés szerint felújítandó állapotban...
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszóláti egyéb telek hirdetés (97935896)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: n/a
Az Egertől 12 km távolságra, a közkedvelt Egerszalók szomszédságában fekvő Egerszóláton kínálunk eladásra egy 654 nm-es, belter...
2 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőtárkányi családi ház hirdetés (91444551)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 7
A Bükk hegység kapujában, az Egertől 6 km-re fekvő Felsőtárkányban kínálunk eladásra egy különleges adottságokkal rendelkező, a...
170 000 000 HUF
894 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (71437544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 3
Bükkszék gyógyüdülő faluban kínálunk eladásra egy 100 nm-es, földszintes, 3 szobás, jó állapotban lévő családi házat! Az elad...
25 900 000 HUF
259 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (74794979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 216 m2
Szobaszám: 5
Bükkszék gyógyüdülő faluban kínálunk eladásra egy 150 nm-es, 3 szintes, 5 szobás, jó állapotban lévő családi házat! Az eladó ...
47 900 000 HUF
319 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (99537386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 3
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lévő, 4 sz...
13 700 000 HUF
124 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (37717274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 900 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy átlagos állapotban lévő, 2 szobás...
22 000 000 HUF
24 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (81397248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 2
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lévő, 2 sz...
13 900 000 HUF
154 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (39947934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 3
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújított állapotban lévő, földs...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaszentmáriai családi ház hirdetés (53324798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
A Mátra délkeleti oldalán, a Tarna völgyében fekvő Tarnaszentmárián kínálunk eladásra, egy felújítandó állapotban lévő, 60 nm-e...
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (75193544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
A Mátra és a Bükk lábánál, Egertől 20 kilométerre fekvő, gyógyfürdőjéről és gyógyvizéről híres Bükkszéken kínálunk eladásra egy...
17 800 000 HUF
222 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (51932433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1077 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Recsken. a falu központjában, mégis nyugodt csendes utcában, kínálunk eladásra 1077 m2-es telken egy 51 m2-es...
14 500 000 HUF
284 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bélapátfalvai családi ház hirdetés (86449548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Bélapátfalva. A gyönyörű Bélkő hegy sziklái és a tó szomszédságában kínálunk eladásra egy 55 m2-es házat, 428 m2-es ...
29 000 000 HUF
527 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Eger környékén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal