Eladó ingatlan Érd környékén (22388 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 388 db
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (77359653)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Teljes körűen felújított ikerház – két különálló lakás egy telken. 2025-Ben teljes körűen felújított ikerház, amely két, egye...
59 000 000 HUF
1 552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41343722)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti, utcai nézetű 36 nm-es 1 szobás po...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47573722)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti utcai nézetű 26 nm-es 1 szobás pol...
37 500 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84572483)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti 35 nm-es 1 szobás utcai nézetű pol...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73144251)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a Ludovica térrel szemben! Kivételes lehetőség a IX. kerület egyik legkedveltebb részén! a Ludovica Campus és a p...
86 000 000 HUF
1 178 082 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32745217)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Soroksár-Felsőnél, Kizárólag Nálunk! *** OSP-val is megoldható! Remek ár-érték arány! Eladó Budapest, XXIII. kerület, Vargat...
99 000 000 HUF
1 151 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (53797373)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a Madách...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (14645456)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! ***Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, 2 ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97354757)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos, teraszos otthon a II. kerület egyik legkedveltebb részén. Eladó egy 53 m²-es, jó állapotú, világos lakás, csendes,...
95 000 000 HUF
1 792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31245442)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Felújított nagypolgári lakás a lövőház utcában marcibányi tér SZOMSZÉDSÁGÁBANAlapadatok:- Alapterület: 97 m²- Szobák: 4 szoba- ...
184 990 000 HUF
1 907 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (49738337)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 289 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 7
Hagyományos stílusú, tornácos családi ház Telki Ófalu részén Telki egyik legkeresettebb, Ófalu részén kínálunk megvételre egy ...
189 000 000 HUF
653 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (33633136)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház eladó Budapest XXII. kerületében – Költözés 2026 októberében ENGLISH description BELOW! ! ! Önálló albetét...
159 900 000 HUF
1 343 697 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92589558)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertes, dupla komfortos lakás eladó a XXIII. kerületben, Vargatelep ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XXIII. kerületéne...
99 000 000 HUF
1 151 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57419362)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Lakberendező által tervezett, galériás design lakás eladó a Blaha Lujza tér közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra...
99 000 000 HUF
1 320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33463945)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (35769588)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi penthouse lakás a XXI. KERÜLETBEN! A XXI. kerület dinamikusan fejlődő részén eladó egy 97 nm-es, belső kétszintes, pré...
184 000 000 HUF
1 896 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (59435628)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 4
****Közvetlen vízparti prémium családi ház eladó dunaharasztiban saját stéggel **** Eladó Dunaharasztiban, közvetlen Duna-part...
185 000 000 HUF
1 434 108 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (44783239)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy vadonatúj, családi ház Dunaharasztin! Kedves vásárlóink, ha olyan otthont keresnek, amiben akár meg is öregedhetnek...
180 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi sorház hirdetés (39333945)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 383 m2
Szobaszám: 6
*** Szigetszentmiklós Ragád részén 6 szobás sorházi ingatlan eladó! *** Pest megyében, Szigetszentmiklóson eladó egy kiváló he...
129 000 000 HUF
716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (37867822)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges adottságú otthon eladó! Ha egy olyan lakást keresel, ahol a nyugodt kertvárosi hangulat találkozik a lakás kényelm...
79 500 000 HUF
1 419 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Érd környékén?