Eladó ingatlan Érd környékén (22322 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 322 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37997939)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség, VII. kerület, bulinegyed – romkocsmák (szimpla kert), kávézók, bárok, éttermek közelében eladó egy abszolú...
103 000 000 HUF
1 716 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88133229)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest intellektuálisan nyüzsgő részében a VIII. – Kerületben eladó egy frissen felújított, lakberendező által megálmodott el...
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27337376)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest VIII. Ker. -Ben eladó fsz-i udvari bejáratos dupla komfortos kétszintes 40nm-es felújított lakás. Legyen első tulajd...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (88775775)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pesterzsébet egyik kedvelt részén eladó egy 125nm -es, több generációnak is ideális családi ház. A 4 szobás, duplakomfortos i...
93 000 000 HUF
744 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79393553)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó nagypolgári lakás Budapest szívében -Üllői út, IX. kerület. 135Nm, 5 szoba, 2. emelet, 4, 6 m belmagasság. Felújítandó. B...
115 750 000 HUF
857 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (78354247)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest II. -Ker. -Ben fszi. Kertkapcsolatos 1+2 félszobás felújított lakás eladó. A lakáshoz saját tulajdonként tartozik eg...
110 000 000 HUF
2 291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (33314477)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 671 m2
Szobaszám: 4
Budafok, Rózsavölgy csendes, zöldövezeti részén, panorámás kilátással kínálok megvételre egy teljes körűen felújított családi h...
130 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54495743)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított egyszobás lakás, Budapest szívében - Kiadásra vagy álomlakásnak! Ha Budapest szívében keresel egy vadiúj, fel...
68 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (48753758)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzelj el egy nyugodt, biztonságos környezetet, ahol minden a család igényeihez igazodik. Ez a két szobás, garázsos, 59 m²-es...
105 000 000 HUF
1 779 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (67763576)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó ez az ékszerdoboz, a Hármashatárhegyi repülőtér alatt két utcával, Ideális egyedülállóknak, pároknak, összeköltözőknek, k...
98 500 000 HUF
2 141 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47863533)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxuslakás extrákkal V. kerület Nádor utcában, pár perc sétára a Lánchídtól, 80 m2-es nappali + 2 hálószobás, duplakomfortos, ...
255 000 000 HUF
3 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47414831)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2019-Ben teljeskörű felújításon átesett 63 nm-es 3 szobás lakás keresi új gazdáját a dream house hunters kínálatában!  Az inga...
102 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27247879)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A Dream House Hunters megvételre kínál egy 3 lakásos mini hostelt Budapest Belvárosában!  Az 1 éve teljeskörűen felújított lak...
180 000 000 HUF
1 161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sóskúti családi ház hirdetés (58492474)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 1255 m2
Szobaszám: 3
Eladó befejezetlen családi ház Sóskút csendes, nyugodt utcájában! Sóskút belterületén, újépítésű ingatlanok között található ...
74 500 000 HUF
483 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (98998677)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: n/a
Építsen jövőt buda zöld SZÍVÉBEN! A II. kerület egyik legkedveltebb, kertvárosias részén, Budapest II. kerület – Széphalom vá...
99 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (23851377)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, azonnal költözhető, felújított családi ház eladó BUDAÖRSÖNBudaörs csendes, rendezett részén kínálunk megvételre egy ...
235 000 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (45792254)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó jó állapotú, panorámás lakás Szemlőhegyen kiváló lokációban! Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Szemlőhegy...
109 900 000 HUF
1 744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34944582)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, stílusos otthon a IX. kerület szívében Angyal utcában! Budapest 9. kerületében, az Angyal utcában, kiváló elhelyezkedé...
89 900 000 HUF
1 231 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (15213289)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, azonnal költözhető, felújított családi ház eladó BUDAÖRSÖN Budaörs csendes, rendezett részén kínálunk megvételre eg...
235 000 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (54139781)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtabb ...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal