Eladó ingatlan Érd környékén (22283 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 283 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82734344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új Építésű Lakás Egyedi Enteriőrrel Az Andrássy út közelségében, Budapest szívében kínálok eladásra egy új építésű duplex laká...
251 979 000 HUF
2 099 825 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76238738)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
153 495 000 HUF
1 805 823 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98734724)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
150 663 000 HUF
1 793 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (94493435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 327 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó kiváló állapotú üzlethelyiség közel a keleti pályaudvarhoz 200. 000. 000 FT! A Keleti pályaudvar közelében kiadó egy ké...
254 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (43629427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Figyelem! a szeparált élettereknek köszönhetően, kiválóan alkalmas összeköltözőknek, vagy olyan nagycsaládosok számára is ideál...
245 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (23239542)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1573 m2
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklóson, Felsőtag dinamikusan fejlődő lakóövezetében, sarki részen fekvő építési telek. Csepel Királyerdő út köze...
85 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni családi ház hirdetés (62566647)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 5
Két generációs álomotthon Szigetszentmárton szívében, nyugalom, kényelem, harmónia egy helyen! Ha egy olyan otthonra vágyik, ...
98 900 000 HUF
606 748 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki étterem, vendéglő hirdetés (51732757)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Exkluzív pince Tárnok panorámás RÉSZÉN! ELADÓ Tárnok Öreghegyen egy 1872- ben épített igényesen kialakított 108 nm-es pince p...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (44793971)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Sok lehetőséget rejtő 98 m2 családi ház eladó Biatorbágyon. Eladásra kínálok egy akár két generációs 98 m2 családi házat Biat...
109 000 000 HUF
1 112 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (45352999)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Több, mint egy ház – lehetőség, hogy otthont teremts ott, ahol a nyugalom és a lehetőségek találkoznak Szigetszentmiklóson, La...
66 900 000 HUF
1 286 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (97454469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 1122 m2
Szobaszám: 3
Törökbálint központjában, eladó egy 1122 nm, építési telek, rajta 127 nm bontandó házzal. A telek ideális ikerház építésére is, viszont osztatlan közös telek, elővásárlási joga van az Önkormányzatnak. Az ár irány ár.
69 900 000 HUF
550 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (14392947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1377 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Akciós ár: 35% foglaló esetén 119. 500. 000 Ft! DIÓSDON, új építésű, akár 3 generáció számára is kényelmesen élhető, modern, ...
124 500 000 HUF
1 055 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31546344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Klasszikus budai elegancia – kortárs luxussal a Bimbó úton. Egy lakás, ahol a minőség nem magyarázkodik Vannak otthonok, amel...
229 000 000 HUF
2 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (49434786)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló Hosszútávú befektetési lehetősèg. Eladóvá vált egy hosszútávú komplett bárlővel felszerelt diákszállás, amely jelenleg...
499 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37474546)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jó helyen lenni számít. a Műegyetem és Allee között könnyű megszeretni a mindennapokat. És van egy felújított lakás, ami ehhez ...
115 000 000 HUF
1 437 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (22473776)
4 hónapja a megveszLAK-on