Eladó ingatlan Érd környékén (22261 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 261 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (64336544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az v. kerület Váci utcában egy 5 emeleti, panorámás, 2 szobás, 4 nm erkélyes, 94 nm, közepes állapotú, cirkó fűtéses lakás. A ház rendezett, liftes, átlagos állapotú.
188 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (94714492)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3203 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Soroksáron! A terület övezeti besorolása Vi-2-XXIII-2/2, létesíthető rá: - lakóingatlan, - közintézmény, - igaz...
250 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49497272)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó az v. kerület Váci utcában egy 5 emeleti, panorámás, 3 szoba, hall, nagy konyha, 4 nm erkélyes, 146 nm, közepes állapotú, cirkó fűtéses lakás. A ház rendezett, liftes, átlagos állapotú. Jobb oldali lakás
292 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (36747234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó loft lakás Budapest belvárosában Budapest v. kerületében, a Loft Astoria műemléképület 6. emeletén kínálunk eladásra egy...
168 000 000 HUF
2 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (15142386)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás loft lakás eladó Budapest szívében Budapest v. kerületében, a Loft Astoria műemléképület 6. emeletén eladó egy exklu...
288 000 000 HUF
2 823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi üdülőövezeti telek hirdetés (53537458)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: n/a
Szigetcsép duna-parti, új-parcellázású részen, közvetlen vízprti összközműves építési telek ELADÓ! Szigetcsépen a Duna partjá...
39 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43123327)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó exkluzív, teljes körűen felújított lakás Budapest belvárosában Kiváló elhelyezkedés: Az v. És VI. kerület határán, egy s...
189 000 000 HUF
2 304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (38894189)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 4
Budakeszin 3 lakóegységes kertes családi házban eladó egy 120 nm-es, jó állapotú, belső kétszintes lakás a szanatórium, Vadaspa...
125 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (34732453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Legjobb ár diósdon --- most alkalmi áron —- ENERGIATAKARÉKOS, hőszivattyús, magas műszaki tartalommal, intim KERTTEL. 105 Nm ...
92 000 000 HUF
876 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (76993549)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
98 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47847587)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy különleges, luxusminőségben felújított téglaépítésű lakást Budapest szívében, a Nagymező utcában, az Andr...
175 000 000 HUF
1 944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38852895)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kiváló üzleti lehetőség! Befektetők figyelem! Kivételes üzleti lehetőség Budapest szívében! Képzelje el, hogy egy stabilan j...
186 000 000 HUF
1 192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47494145)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Soroksár frekventált részén eladó 87 m2-es lakás, ami irodának is kiválóan alkalmas! A 6 lakásos ingatlan teljesen felújított...
69 900 000 HUF
803 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44453437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Soroksár frekventált részén eladó lakások! Az ingatlan teljesen felújított, új tetőt kapott, 3 rétegű műanyag nyílászárókkal,...
38 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (24938757)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 5
Budaörs Kamaraerdőn eladó egy kivételes hangulatú és adottságú, egyedi stílusú családi ház. a teleknek két utcáról van bejárata...
315 000 000 HUF
1 334 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (71523445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
186 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (67898714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 5
Csak az irodánk kínálatában! ! XXII. kerület gyorsan fejlődő részén Óhegyen, családi házas környezetben kínálunk megvételre e...
165 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetújfalui családi ház hirdetés (55593745)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1588 m2
Szobaszám: 4
Szigetújfalu Fő útján kínálunk eladásra egy 200 nm alapterületű vendéglátó egységet, mely három egységet foglal magába. A ven...
49 900 000 HUF
249 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi telephely hirdetés (66471424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 1868 m2
Telekterület: 1868 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy ipari csarnokot össztömeg-korlátozás nélküli zónában, kiváló megközelíthetőséggel. Terület 1846 négyzet...
245 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi telephely hirdetés (85913735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 17504 m2
Telekterület: 36000 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy önálló komplex ipari területet össztömeg-korlátozás nélküli zónában, kiváló megközelíthetőséggel. Telek...
2 850 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal