Eladó ingatlan Gödöllő környékén (10136 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 136 db
Eladó Fóti külterületi telek hirdetés (99313944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: n/a
Fót Panorámás Szántó! Eladásra kínálok Fóton Csomád közvetlen közelébe egy 2500 nm nagyságú Panorámás Telket. Besorolása Szántó...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (17339247)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 281 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 6
Foglaljon előre! Legyen lépéselőnyben! Fektessen be Budapesten:EXCLUZÍV vendég. Befektetői PROGRAM! ! ! Fedezze fel a lehetőség...
199 000 000 HUF
708 185 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (75797199)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 277 m2
Telekterület: 1865 m2
Szobaszám: 6
Veresegyház Fővég részén kínálunk megvételre egy több generációnak is kiválóan alkalmas családi házat! Akár vállalkozás üzemeltetésére is! 3 Szinten 2 lakás, 1 üzlet, raktárak!
220 000 000 HUF
794 223 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (93377143)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Eladó Göd-Újtelep részén egy 3 szintes ikerház fél. Az ingatlan 1993-ban épült, melyet a jelenlegi tulajdonos 2008-ban vásárolt...
105 000 000 HUF
724 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (66337636)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Angol stílusú, igényesen kivitelezett és berendezett, 2 szintes, 186 m2-es, 5 szobás családi ház Göd Dunához közeli, lakó-pihen...
179 900 000 HUF
817 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (93319467)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Eladó sorházi lakás saját kertrésszel! a lakás téglából épült, redőnnyel ellátott fa nyílászárókkal rendelkezik, hasznos alapte...
32 900 000 HUF
822 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (36365954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 6
Kiváló lehetőség a 15. kerület szívében – Eladó tégla építésű ingatlan! a 15. kerület csendes, zöldövezeti részén, az Anyácska ...
140 000 000 HUF
748 663 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (72263591)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy felújítandó 160 nm. Ingatlan Budapest 16. kerületében, egyik legforgalmasabb főútján! Az ingatlan remek lehetőséget k...
180 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (84291247)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Eladó 5 szobás új építésű, energiatakarékos ikerház Göd Nevelek részén! Az ingatlan hasznos területe 80, 20 nm, (a tetőtér 190 ...
115 000 000 HUF
1 437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (47539632)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Műhely és ház együtt! GÖD központjában, közel a Pesti úthoz eladásra kínálunk egy 600 m2-es telken lévő, 3 szintes családi háza...
79 000 000 HUF
303 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi sorház hirdetés (77121921)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 4
Dunakeszin, felújított 4 szobás házrész eladó, privát udvarral és terasszal! Eladó Dunakeszi kedvelt részén egy 78 nm-es, ameri...
74 900 000 HUF
960 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (27324624)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 3
Fót- Felújítandó családi ház Nagy lehetőséggel! Eladásra kínálok Fóton egy hrsz számon lévő kettő családi házat. Az első ház ut...
63 400 000 HUF
704 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (44493565)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Duplakomfortos lakás az Egyetem közvetlen szomszédságában? Igen! Ez a 16. kerületben található 87 négyzetméteres lakás kiváló l...
75 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (49252344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Veresegyház legdinamikusabban fejlődő részén, a Ligetekben lévő üzletsoron, egy nettó 109 nm (bruttó 119 m2) nagyságú, első eme...
125 000 000 HUF
1 146 788 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (53337279)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 373 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy 160 m²-es, exkluzív családi házat Fót egyik legigényesebb és legbiztonságosabb lakóparkjában. a luxuskivi...
180 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi sorház hirdetés (79934323)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 1
Veresegyház, Revetek városrészben egyben eladó egy 70-80%-os készültségi fokban levő 500 nm lakó alapterületű, új építésű ingat...
250 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (53839544)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Gyömrőn eladó családi ház az Eskü tér közelében! Gyömrő egyik kedvelt, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcájában kínálom m...
97 900 000 HUF
923 584 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (85432353)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 6
Eladó 16. kerület Gyönyörű szép részén újszász utcában 230 nm ingatlan 1079 nm kertel aminek az utca frontja 60 méter! Akár cég...
1 580 000 000 HUF
6 869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (54333977)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 440 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 2 fél
Cinkotán, 280 nm-es kétszintes lakás eladó - 2 lakrész, 160 nm-es pincével! XVI. kerület csendes, kertvárosi részén kínálunk ...
198 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi sorház hirdetés (33644139)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Légy Te az első lakója, ennek a Kerepes kertvárosában lévő sorháznak! Páratlan lehetőséget kínál ez a használati engedéllyel ...
62 900 000 HUF
393 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal