Eladó ingatlan Gödöllő környékén (10098 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 098 db
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (77279132)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 7
Luxus, harmónia és mediterrán életérzés egyben igényes, kétszintes családi ház eladó a XVI. kerület és Csömör határán! Csendes,...
287 000 000 HUF
1 047 445 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (89744348)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mátyásföld csendes, zöldövezeti részén, a XVI. kerületben kínálunk eladásra egy belső kétszintes, 108 m²-es lakást egy hangulat...
155 000 000 HUF
1 435 185 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (34542374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 5
Kistarcsa legkeresettebb részén eladó, egy minden igényt kielégítő, modern, akár távolról is vezérelhető okos OTTHON! Kistarcsa...
329 000 000 HUF
1 061 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (22469746)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 384 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű családi ház lakóparki környezetben ŐrbottyánbanEladó Őrbottyán egyik újonnan kialakított lakóparkjában egy családi há...
97 500 000 HUF
1 048 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (79985425)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi kertvárosi részén, egy csendes nyugodt utcában, a Gyártelepi vasútállomás közelében, egy jó elosztású, bruttó 200nm-e...
139 900 000 HUF
699 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (31333947)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó XVII. kerületben, Rákoscsabán egy 2 szintes, 140 nm-es, 4 szobás, ikerház fél, mely 460 nm-es telekre épült. Eladó egy ...
119 990 000 HUF
857 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi iroda irodaházban hirdetés (56493723)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 650 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
XVI. kerület, Veres Péter út 205. – Kivételes adottságú, többfunkciós kereskedelmi ingatlan, kétoldali kapubejárattal, nagy egy...
449 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (53644331)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 5
Tér, minőség, lehetőség – otthon Mátyásföld szívében. Megvételre kínálok Mátyásföld Petőfikert csendes utcájában, egy 540 m² ...
179 000 000 HUF
908 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (82466429)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 201 m2
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított házrész a 15. kerület szívében! Csendes, zöld, kisvárosias környezetben várja új tulajdonosát ez a t...
58 000 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (43831534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely csendes, kertvárosi részén felújítandó családi ház eladó! a XV. kerület egyik legkedveltebb, békés kertvárosi utcájá...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (49936347)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kertvárosi lehetőség RákoshegyenKeresed azt a házat, ami már ma otthon lehet és közben teret ad a terveidnek...
99 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (33439959)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 5
Kivételes adottságú ingatlan Veresegyház központi, mégis nyugodt részénEladásra kínálok Veresegyházon egy 715 m²-es telken fekv...
128 000 000 HUF
752 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (93646472)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy kiváló állapotú családi ház Veresegyház csendes mellékutcájában, a Pamut tó közelében. Az ingatlan egy 856 négyzetmét...
145 000 000 HUF
884 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (73373575)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 4
Gödön a Nevelekben, csendes, már beépült, zöld környezetben, új építésű földszintes, takarékos önálló családi ház eladó! Az h...
149 900 000 HUF
1 303 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (96245576)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Önálló családi ház 800 nm telken! ! BELSŐ elrendezés még igény szerint VÁLTOZTATHATÓ! HŐSZIVATTYÚS FŰTÉS! Rugalmas fizeté...
94 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (43894174)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 4
Göd csendes, kellemes részén eladó egy új építésű, modern, nappali + 3 szobás, földszintes családi ház 860 m²-es telekkel! A ...
149 900 000 HUF
1 208 870 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (74426828)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben Rákoscsaba-Újtelep csendes, rendezett részén egy 3 lakásos ház, 88 nm-es félemeleti lakása 352 nm saját ...
123 000 000 HUF
1 397 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (89322562)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVII. kerületben Rákoscsaba-Újtelep csendes, nyugodt részén egy 3 lakásos ház 91nm-es félszuterén lakása 30 nm saját ha...
89 000 000 HUF
978 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (39972467)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben Rákoshegyen, tágas, világos, újszerű sorház 142 nm - es, 5 szobás mely 320 nm-es telekre épült. Ez a m...
173 400 000 HUF
1 221 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (67739375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben Rákoshegyen Prémium luxusház. Eladó 150 nm-es, 5 szobás, újszerű családi ház 508 nm-es telken. Az als...
229 000 000 HUF
1 526 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal