Eladó ingatlan Gödöllő környékén (10099 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 099 db
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (65839449)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan 21 lakásos- liftes- társasház 1. emeletén található. a lakások különböző méretűek, némelyik exkluzív erkéllyel. - ...
123 400 000 HUF
1 451 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (64254334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
121 300 000 HUF
1 444 047 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagytarcsai egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (93175263)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 2576 m2
Telekterület: 5733 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Újépítésű Ipari Csarnok – Nagytarcsa Ipari Park (m0, kijárat) Nagytarcsán, közvetlenül az M0-ról lehajtásl, kiváló megköz...
1 300 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (79539933)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 499 m2
Telekterület: 1287 m2
Szobaszám: 6
Elhelyezkedés Pest vármegye szívében, Pécelen kínálunk eladásra egy 441 m²-es, kiváló állapotú családi házat. A környék csende...
349 000 000 HUF
699 398 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai iroda irodaházban hirdetés (94976327)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 827 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Ipari Csarnok – Nagytarcsa, közvetlen az m0 lehajtónál Nagytarcsán, az m0 autóút közvetlen lehajtójánál, jól látható, kön...
550 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai ikerház hirdetés (33652328)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 3
Szadán, Bucka csendes részén – saját igényeidre formálható, osztatlan közös tulajdonú ikerházfél eladó! Ha olyan otthont kere...
57 000 000 HUF
670 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi lakóövezeti telek hirdetés (38561497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2055 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált Göd-Nevelekben egy 2055nm-es építési telek! LF3 besorolású - családi ház, ikerház helyezhető el rajta DE! Mivel ...
74 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (95252653)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 586 m2
Telekterület: 300 m2