Eladó ingatlan Gyál környékén (28633 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 633 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44439264)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 11 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Figyelem, igazi ritkaság - eladó mini lakosztály Budapest szívében Rákóczi tér közelében! Kiváló befektetés vagy első otthon! B...
34 900 000 HUF
3 172 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42385353)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges ajánlat! Klauzál utcára néző - 3 külön nyíló szobás - jó állapotú lakás eladó! Eladásra kínálok egy 89 m² alapterüle...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34661141)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos, frissen felújított garzon az Erkel színház közelében! Eladó egy 28 nm-es, földszinti, design berendezéssel frissen fe...
51 900 000 HUF
1 853 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99939964)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Corvin negyednél, i. emeleti, 81 nm- es, nappali plusz 3 szobás, világos lakás eladó***VIII. Práter utcában, rendezett, polg...
139 000 000 HUF
1 716 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77799412)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin negyed közvetlen közelében Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő, belvárosi részén! Eladó egy félemeleti, frissen fel...
37 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84175395)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Utcai, belvárosi lakás az Erzsébet körúton, a Madách színházzal szemben! Itt a nagy lehetőség! Kiemelt 4 méteres belmagasság! !...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33342994)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi stílusos stúdió lakás a Zeneakadémia szomszédságában! a VI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Király utcában, a L...
47 900 000 HUF
1 842 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94942969)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
1 663 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (65959274)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mini lakás a városliget kapujában – azonnal költözhető! Ez a 30 nm-es, brutál világos, teljesen felújított tényleg kulcsrakés...
59 000 000 HUF
1 966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84639236)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás napfényes, csendes lakás, liftes házban a horváth mihály TÉRNÉL! A környék: közlekedés tökéletes, 2 metró vona...
84 500 000 HUF
1 261 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24242517)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 28 nm alapterületű, világos, ablakos konyhával (6, 6 nm), val...
45 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96536349)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása!...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23194326)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, tágas, 3 szobás lakás, két fürdőszobával a baross utcában kiváló KÖZLEKEDÉSSEL Otthon Start Programra alkalmas! Ela...
94 900 000 HUF
1 282 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69233468)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 31 m²-es, harmadik emeleti polgári garzont Ligetváros szélén, az István utca egyik gondozott, körfolyosós...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99455787)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm -es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32431544)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Könnyen fenntartható, jól kiadható lakás Budapest egyik népszerű városrészében! Ligetváros kedvelt részén eladó egy 2. emelet...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi ikerház hirdetés (43774744)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4
XXIII. kerület SOROKSÁR-ÚJTELEPNe hagyja ki ezt a különleges lehetőséget, hogy egy napfényes, zöld környezetben fekvő, csendes ...
91 900 000 HUF
706 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (63948232)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 44 nm-es másfél szobás lakás a puskás ferenc stadionhoz KÖZEL! Eladásra kínálunk egy 44 nm-es, 2 külön nyíló szobáv...
52 390 000 HUF
1 190 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53233326)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Legfelső emeleti világos, teljeskörűen felújított lakás, 3 külön bejáratú hálószobával, 3 fürdőszobával, teljes körűen felszerelt konyhával. Azonnal költözhető.
125 000 000 HUF
1 213 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39276813)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A VI. kerület közkedvelt részén, a Király utcában eladó egy 89 nm-es, 3. emeleti lakás. Az ingatlan felújítandó állapotú, ugy...
86 000 000 HUF
966 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal