Eladó ingatlan Gyál környékén (28633 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 633 db
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (77489844)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kétgenerációs, örökpanorámás családi ház eladó rákoskerten, családi házas ÖVEZETBEN! Budapest 17. kerületében, Rákoskerten, c...
119 900 000 HUF
1 042 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64415264)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület – Bokréta utca – újszerű lakás eladó! A méltán kedvelt Bokréta utcában, a IX. kerület szívében eladó egy 40 m²-es...
73 800 000 HUF
1 845 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43975986)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
(For English scroll down) Otthonos, felújított 2 szobás lakás a Cserhát utcában eladó! Kellemes hangulatú, 45 nm-es lakás vá...
69 500 000 HUF
1 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (86365563)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Platán Udvarban nappali + 2 hálós, erkélyes lakás! Budapest XIX. kerületének központi részén, a közkedvelt Platán Udvar társa...
79 990 000 HUF
1 230 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (94343644)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Téglalakás a x. kerület csendes RÉSZÉN! ! ! Megvételre kínálok Budapest, x. kerület, Kőbánya-Laposdűlő csendes részén 100 nm ...
88 000 000 HUF
1 760 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57293795)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
(For English scroll down) Kompakt luxus az Eötvös utcában – galériás, gyönyörűen felújított lakás! Eladó a VI. kerület közke...
35 900 000 HUF
2 564 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66643752)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
41 900 000 HUF
2 464 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (97734492)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
44 900 000 HUF
2 245 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (36354777)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 50 m2-es 1+2 félszobás lakás az Újlak utcában! Képzeld el: minden este gyönyörű naplementét nézel a saját nappalid kény...
52 500 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (49852968)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag irodánk kínálatában! Szigetszentmiklóson, az Ifjúság úton, első emeleti, belső kertre néző, másfél szobás, erkélyes...
44 000 000 HUF
1 023 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36877832)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedves Érdeklődők! Aki csendes, nyugodt otthont keres, az a 9. kerület ezen kertvárosi részében, a volt máv tisztviselő "telep...
67 000 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75846322)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
67 000 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (41949633)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Az azonnal költözhető tágas lakásban, az eredeti elrendezést megváltoztatva kialakítottak egy plusz szobát. Így lett egy 28 m2-...
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (57273143)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Páratlan dunai panorámával kínálunk eladásra Csepel közkedvelt Királymajor városrészében, zöldövezeti környezetben egy 58 nm-es...
62 900 000 HUF
1 084 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (52891936)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
62 900 000 HUF
1 084 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (83938592)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pacsirtatelepen egy 28 nm-es, 1 szobás, 1. emeleti téglaépítésű társasházi lakás, zárt udvarban, autóbeállási lehetőségge...
32 800 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24445259)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
32 800 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74249946)
10 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XI. kerület Örsöd területén a Kisködmön utcában eladó két szintes önálló, 110 m2-es családi ház rendezett sarok telken, garázzs...
82 900 000 HUF
753 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77741343)
10 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
82 900 000 HUF
753 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal