Eladó ingatlan Gyál környékén (28633 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 633 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42772444)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Diplomata negyedben Profitábilis befektetési potenciál a Munkácsi Mihály - Szondi utca sarkán! 86 Négyzetméter/3+1szoba/3, 7m b...
89 000 000 HUF
1 034 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (59399943)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, parkos környezetben felújított, 2 szobás, loggiás lakás eladó az Örs vezér tere közelében! Zugló egyik legkedveltebb...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47531777)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hőszivattyús, alacsony rezsijű új lakás a Kodály köröndnél, mennyezeti hűtés-fűtéssel és tágas terekkel! Budapest VI. kerület...
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (83415437)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kizárólag Nálunk! *** A lakás egy panelprogramos társasház 8. emeletén található, rendezett lépcsőházzal, jó lakóközösséggel...
63 900 000 HUF
1 161 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (83543596)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kizárólag Nálunk! *** Eladó 48 m2-es, 2 szobás, erkélyes földszinti lakás kiváló elhelyezkedéssel! Eladásra kínálunk egy 4...
54 900 000 HUF
1 098 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (96954847)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges, napfényes, belső kétszintes házrész Budapesten, a 19. kerületében. Ez a teljeskörűen felújított otthon té...
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (25441537)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 120 nm-es, 3 szobás lakás Kőbánya Óhegyen rengeteg lehetőséggel! Budapest x. kerületének kedvelt részén, Óhegyen, a Vár...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (31734765)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (74764378)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! A helyiségek tekintetében kialakításra került: 2 szoba, konyha+étkező, f...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (27735194)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház: Az ...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (62714247)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Alacsony fenntartási költségű, modern kertes házra vágyik, távol a város ZAJÁTÓL? Ajánlom figyelmébe ezt a 2021-ben épült, te...
118 500 000 HUF
1 481 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (25265444)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Parkra néző, tágas otthon kiváló közlekedéssel az Árkád szomszédságában! Keresi az ideális elosztású, világos lakást, ahol a p...
84 900 000 HUF
1 195 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (42174366)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 614 m2
Szobaszám: 2
Budapest XVII. kerületében, Rákoscsaba csendes, kertvárosias részén eladó egy 100 nm-es költözhető családi ház 614 nm-es telken...
107 000 000 HUF
1 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (37437287)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Különnyíló szoba, központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészsé...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (39722867)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó jó állapotú, 72 nm-es, nappali + 3 szobás lakás kiváló elhelyezkedéssel a Kaszáló utcában! Ritka lehetőség Rákoskereszt...
81 990 000 HUF
1 188 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (42954344)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető! E...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33643394)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás penthouse lakás eladó, 100 m² privát tetőterasszal! ENGLISH BELOW Grillezés a teraszon, panorámás kilátás a Citade...
169 000 000 HUF
2 139 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74434323)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra....
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (57244873)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kertkapcsolatos, amerikai konyhás, újszerű, erkélyes lakás Zuglóban udvari beállóval, és opcionálisan tárolóval. Az udvar...
85 900 000 HUF
1 753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36529596)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületének egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 2 szobás lakást, mindössze 5 perc sétá...
62 900 000 HUF
1 497 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?