Eladó ingatlan Gyál környékén (28633 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 633 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (34775234)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 908 m2
Szobaszám: 5
Egyedi, keleti stílusban megálmodott, 5 szobás családi téglaház eladó a 18. kerület, csendes, kertvárosi részén, a Kossuth Lajo...
269 000 000 HUF
1 393 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45448869)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VII. kerület kedvelt részén, az Erzsébet körúton, közvetlenül a Blaha Lujza térnél igényesen rendben tartott házban eladó egy...
66 900 000 HUF
1 715 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (21385439)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kiváló adottságokkal rendelkező lakást Budapest VII. kerület egyik legpezsgőbb részén, az Akácfa utca szívébe...
92 000 000 HUF
1 586 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43944252)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy lakás, ami már az első pillanatban otthonérzetet ad. Letisztult, modern hangulat, harmonikus terek és belvárosi kényelem eg...
117 000 000 HUF
1 581 081 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (62634487)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Budai vár szerelmeseinek figyelmébe*** i. kerületben, a budai vár lábánál, Ostrom utcában eladó, felújított liftes épület 1...
82 000 000 HUF
1 576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37193942)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladóvá vált egy 40nm-es, 2021-ben épült téglalakás a Leonardo da Vinci utcában Azonnal költözhető, erkélyes modern ingatlan ki...
74 900 000 HUF
1 783 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (84222934)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 233 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget, amely ideális választás azok számára, akik minőségi saját otthonra vágynak. Ez a csal...
179 900 000 HUF
772 103 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49447567)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy világos, jó állapotú, 88 m²-es, 4 szobás, 2 fürdőszobás lakás a VIII. kerületben a Teleki László téren! Budapest VI...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (31499497)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten, Albertfalván, a Fehérvári úton kínálunk megvételre egy 53 nm (a valóságban 56 nm), 3. emeleti, 1+2 félszobás, jó el...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (93659397)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest i. kerületében a Riso étterem közelében keresi új tulajonosát egy 105 m²-es, 4 szobás, 2. emeleti polgári lakás. Az in...
160 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi iroda irodaházban hirdetés (18697646)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 1947 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest v. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Ferenciek tere közvetlen közelében kínálunk megvételre egy teljes, műeml...
1 762 677 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (32446428)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 3
Azonnal Költözhető 3 Szobás Családi Ház Gondozott Telken! XVI. kerületben, Mátyásföld és Cinkota határán kínálunk megvételre e...
92 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (93338548)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre Kínálok a Nevegy Utcában Egy Szép Állapotú, 65 m2-Es, 2 Szobás, 3 SzobásSÁ Alakítható, Nagy Teraszos, NAPFÉNYEs, CSE...
144 900 000 HUF
2 229 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33561698)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Palotanegyedben eladó egy különleges, szépen felújított homlokzatú liftes tégla ház első emeletén lévő 111 nm-es tehermentes la...
134 000 000 HUF
1 207 207 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24439882)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy kis garzon lakást Terézvárosban! Az ingatlan pár perc sétára található az Andrássy úttól és a Kodály körö...
33 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (55252528)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szigetelt, 10 emeletes panelház 9. emeletén kínálunk megvételre egy 1+2 szobás, felújított, szép állapotú lakást. Az ingatlan...
63 500 000 HUF
1 245 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63538349)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új kétszobás lakás a Paskál Rose 2 lakóparkban! Legyen első lakója ennek a gyönyörű 3. emeleti, 2 szobás, délnyugati fekvésű ...
97 900 000 HUF
2 039 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49933454)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százados Negyed Zuglói Hangulat a Belváros Közelében! 210 Lakás - 47, 83 nm + 7, 29 nm erkély Hasznos alapterület: 51, 48 nm ...
88 230 000 HUF
1 696 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (34177348)
12 napja a megveszLAK-on