Eladó ingatlan Gyál környékén (28638 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 638 db
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (59165287)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 204 m2
Szobaszám: 2
Csömör közkedvelt részén bővíthető családi ház ELADÓ! ! ! Csömörön, 204 nm-es teljesen elszeparált telken, 55 nm-es, 2 szobás...
79 900 000 HUF
1 452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32594774)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos, kertkapcsolatos garzon Zuglóban – kiváló lokációval! Zugló egyik csendes, zöldövezeti részén, mindössze 5 p...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (34492897)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklóson, a központban, téglaépítésű társas-házban, eladó egy első emeleti 2 szobás, gázfűtéses LAKÁS! Szigetszent...
60 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47356343)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kitűnő lokáció, rendezett társasház, tökéletes elosztású 73 nm-es téglalakás, belső Udvari zárt PARKOLÓVAL! ! ! XIV. kerületb...
84 890 000 HUF
1 162 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (87272483)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított lakás a XI. kerületben 37 m² | 1+1 félszoba | 7. emelet | liftes társasház Kiváló elhelyezkedés...
71 900 000 HUF
1 943 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49394564)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetés a Corvin negyedben! Az épület a Milánói Építész Kamara által 2007-ben díjat kapott! A főváros méltán kedvelt negy...
77 700 000 HUF
1 253 225 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (97837746)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Pécelen új építésű, egyszintes családi ház ELADÓ Pécel egyik legkedveltebb lakóparkjában új építésű, modern, nappali+3 szobás ...
120 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39176938)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lipótváros elegáns utcájában, pár perc séta távolságra a Parlamenttől és a Nyugati tértől található az ingatlan, egy 10-es évek...
79 800 000 HUF
2 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32989339)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Otthonteremtők, befektetők, fiatal családok figyelem! *** A méltán népszerű Palotanegyedben, az Iparművészeti Múzeummal sz...
89 900 000 HUF
1 096 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (63389646)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 110 nm-es, önálló családi ház Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet közkedvelt részén, 460 nm-es saját telken. Az in...
94 990 000 HUF
863 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (75353414)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: PRÉMIUM elhelyezkedésű többfunkciós üzlethelyiség A ...
190 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (29255862)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó tulajdonostól zöldövezeti környezetben egy 45 m2 tégla építésű lakás 1 plusz fél szobás, nagy konyhás, erkélye, jó közlekedés, bevásárlási lehetőség a közelben. Két egyetem is meg található az ingatlan közelében.
62 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (34358823)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XX. kerületében, a Vörösmarty utcában, egy 68 m²-es, felújítandó panellakás. Az ingatlan egy 10 emeletes társa...
63 900 000 HUF
939 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti üzlethelyiség utcafronton hirdetés (73673899)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Alapterülete: 240 m2 Közművek: Gáz, Víz, Villany, Csatorna Energetikai besorolás: Nincs adat Terhelések: Tehermentes ingatlan E...
300 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78543524)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alakítsa ki ön kedve szerint! A Városligettől három percre, alacsony egyirányú utcában ám mégis jó közlekedésnél eladó egy els...
74 900 000 HUF
1 085 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (43773435)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
1+2 Szobás lakás eladó a havannán-jóállapot, kiválló közlekedés Budapest XVIII. kerületében a Havanna lakótelepen, a Csontváry...
62 900 000 HUF
1 066 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37923326)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIV. kerület törökőr részén, a handzsár utcában erkélyes, világos lakás ELADÓ! Zugló egyik csendes, mégis kiváló infrastruktú...
74 900 000 HUF
1 387 037 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (98989555)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületében, Zugló egyik legkeresettebb, zöldövezeti részén, a Rákos-patak mellett kínálunk megvételre egy 46 nm-...
63 900 000 HUF
1 389 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94273457)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez a tüneményes lakás egy folyamatosan fejlődő környéken, liftes társasházban található, a Városliget és a Kodály körönd szomsz...
74 900 000 HUF
1 291 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58854545)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás lakás a Magdolna negyedben – első otthonnak vagy befektetésnek is kiváló! Budapest VIII. kerületében, a folyamatosan...
42 900 000 HUF
1 340 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal