Eladó ingatlan Gyál környékén (28659 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 659 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (87363497)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes lakás, kőbánya parkos részén, 5 percre a METRÓTÓL! A lakás egy rendezett társasház 2. emeletén található. Ablakai n...
41 500 000 HUF
1 431 034 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (57753585)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 6
Prémium minőségben felújított, napelemes családi ház eladó, Strázsahegyen, Budapest XVII. kerületében Budapest XVII. kerületén...
229 000 000 HUF
954 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (34497957)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVI. kerületben, malomdombon, csendes, parkos környezetben, 6 lakásos, 2000-ben épült tégla társasházban eladó egy jó elosztású...
87 900 000 HUF
1 311 940 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (16978765)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 948 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerház fél CSEPEL-KIRÁLYERDŐBEN Csendes, közkedvelt és családbarát környezetben eladó egy modern, újépítésű, ...
129 900 000 HUF
1 312 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (97487444)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 2
XVII. kerületben: rákoscsaba-újtelepen, csendes mellékutcában eladó egy 96 m²-ES, önálló családi ház, 605 m²-ES telekkel, fedet...
105 000 000 HUF
1 093 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi egyéb telek hirdetés (78934923)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: n/a
Inárcson 2 db, egymás melletti, közmű nélküli építési telek eladó. Utcafront 24 m, terület 960 nm. a közműveket tervezni és kiv...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (33873873)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Örs vezér térnél, azonnal költözhető, 1, 5 szobás lakás ELADÓ! BUDAPEST XIV. kerületében, az Örs Vezér tere szomszédságában, e...
62 000 000 HUF
1 347 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43523583)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új RÉSZÉN! 3 %-Os osp hitelre ALKALMAS! ! ! XVI. kerület, ...
69 990 000 HUF
1 206 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (98527444)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! 3 %-Os osp hitelre alkalmas! ! ! XVI. kerület, Cent...
69 800 000 HUF
1 246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84479363)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 7. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy nagykörúti, 33nm-es, 5. emeleti, felújított, azonnal kö...
60 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (34657894)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív vízparti rezidencia prémium életstílushoz - Budapest vonzáskörzetében Ezen az áron önnek csak a konyhát és a bútoroka...
216 000 000 HUF
939 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (67957244)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest v. kerületében, a Hold utcában, a Batthyány örökmécses közelében kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 126 nm-es, belső ...
199 000 000 HUF
1 579 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75494513)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (99397634)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Világos, erkélyes polgári lakás Duna-parttól pár perc sétára. *** Az i. kerület egyik legkedveltebb részén, a Várnegyed köz...
139 000 000 HUF
1 759 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (15128486)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42795937)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os fix kamatozású hitel feltételeinek megfelelő lakás! *** Eladó Budapest VIII. kerület, Nagykör...
79 990 000 HUF
1 230 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43257732)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37636234)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, Ligetvárosi részen, a Rottenbiller utcában eladó egy földszinti, 34 nm-es, jó állapot...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47649344)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritkaság! Belvárosi felújítandó nagypolgári lakás a Károly körúton, a Zsinagógával szemben! / For English please scroll down! ...
164 900 000 HUF
1 397 457 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63397431)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis kreativitás és munka, és ebből a lakásból könnyedén egy szerethető zuglói kincs születhet! Zugló közkedvelt részén, I...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal