Eladó ingatlan Gyál környékén (28646 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 646 db
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (87752961)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, lakás az Örs vezér tér közelében külön konyhával. Az Örs vezér tértől pár percre, az Ormánság utcában kínálun...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73352493)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
3%-Os hitelre alkalmas INGATLAN Fiatalos otthon a Bazilika mellett, azonnal költözhető állapotban! Budapest belvárosának szí...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73348865)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
KKirály utcában 54 nm es 1 szoba + hall, 2. emeleti lakás eladó. Az utcai nézetű nappali világos, dél-keleti fekvésű. A lak...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi üzlethelyiség udvarban hirdetés (45258472)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kőbánya városközpontjában kínálok megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, galériás kialakítású üzlethelyiséget, amely t...
59 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (83529639)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest 11. kerületében Sáfrány utcában egy 10 emeletes társasházban 2. emeleti 45 m2-es panel lakást. a lak...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (18334764)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, Ganz-kertvárosban eladó egy 90 nm-es, nappali + 2 szobás családi ház 100 nm-es műhellyel, 1003 nm-...
134 900 000 HUF
1 498 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (86165445)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó présház a Monori Pincefaluban Eladóvá vált a Monor, Csap soron található présház. Az ingatlan a tulajdoni lap szerint ki...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (44393514)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó présház a Monori Pincefalu területén Monoron, a Csap soron kínálok megvételre egy présház megnevezésű ingatlant. a tulaj...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (34367847)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Gyömrőn eladó családi ház az Eskü tér közelében! Gyömrő egyik kedvelt, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcájában kínálom m...
97 900 000 HUF
923 584 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (48743733)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1357 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrő csendes utcájában egy 140nm-es 3 szobás étkezős, alápincézett fedett teraszos családi ház! Épület: 2008-ban épü...
96 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (48327935)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszinti lakás Gyömrő központjában, kertkapcsolattal, udvari parkolási lehetőséggel. Gyömrőn, egy téglaépítésű 6 laká...
74 000 000 HUF
1 072 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (43773585)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 4
Maglódon szép nagy önálló családi ház ELADÓ! Maglódon frekventált helyen kínáljuk eladásra 2 teljes értékű szoba + nappali kia...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (34334328)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői ikerház hirdetés (24343336)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1334 m2
Szobaszám: 3
Ikerházfél eladó gyömrőn, erzsébettelepen modern, ENERGIATAKARÉKOS! Gyömrő egyik kedvelt, csendes részén, Erzsébettelepen kín...
96 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi ikerház hirdetés (46197844)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerházfél vasadon saját telekkel, modern műszaki TARTALOMMAL Vasad dinamikusan fejlődő, új építésű részén kínálunk...
74 900 000 HUF
841 573 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (15443146)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 699 m2
Szobaszám: 7
Klotild-telepen 160 m²-es, többgenerációs, felújított családi ház medencével! Gyömrő csendes, nyugodt részén kínálunk megvéte...
109 900 000 HUF
686 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (77348363)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 4
Üllőn, a közkedvelt Sportliget lakóparkban igényes állapotú ikerház eladó! Üllő egyik legkedveltebb, frekventált ám mégis nyu...
105 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (74257447)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 3
Maglód központjában eladó egy 1101 nm-es körbekerített összközműves telken lévő három hálószobás családi ház! Az otthon 1961-...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli sorház hirdetés (49877722)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 3
Budapest határához közel, Pécel központi részén, 70 nm nagyságú sorház, saját elkerített 150 nm kerttel eladó! Nappali amerik...
59 000 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (93862939)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 4
17. kerületben három generációs családi ház eladó. Budapest 17. kerületének csendes mellékutcájában, egy olyan ingatlant kíná...
89 900 000 HUF
872 815 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal