Eladó ingatlan Gyál környékén (28646 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 646 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45453737)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin Plaza közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 sz...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi hétvégi ház hirdetés (87751768)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 6
Sashalmi kétszintes családi ház 240 m², kétlakásos minősítés, dupla energiatámogatásBudapest XVI. kerületének közkedvelt részén...
142 000 000 HUF
533 834 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (73443419)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Új megbízás – prémium minőségű, energiatakarékos otthon, medencével – sashalmi erdő KÖZELÉBEN Budapest XVI. kerületében, Sasha...
239 000 000 HUF
1 493 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (33335774)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó új építésű ikerház Taksonyban – modern otthon nyugodt környezetben Taksony csendes, mégis kiválóan megközelíthető részén...
95 000 000 HUF
1 158 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (92767131)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 53 m²-es, felújítandó lakást Budapest 20. kerületben, a Jókai Mór utcában. BEOSZTÁSA: - közlekedő 4, 3 ...
44 900 000 HUF
847 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (14381498)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó vízpart közeli, háromszintes családi ház Taksonyban! Taksony csendes, nyugodt részén, a Ráckevei-Duna ág közvetlen köze...
69 900 000 HUF
852 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43323949)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIV. kerületben, Alsórákoson, családi házas környezetben, Lipótvár utcában, 90-es években épült épületben, 2. emeleti, 68 nm-es...
95 900 000 HUF
1 410 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (39954693)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 6
Kivételes üzleti és befektetési lehetőség – két épület egy telken, forgalmas utcafronttal! Eladó egy sokoldalúan hasznosíthat...
134 900 000 HUF
745 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péteri családi ház hirdetés (32643343)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 784 m2
Szobaszám: 4
Eladó Péteriben egy két utcáról megközelíthető, önálló családi ház 784 m2-es nagyméretű telken. A ház a 70-es években épült, ...
75 900 000 HUF
665 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kakucsi termőföld, szántó hirdetés (39787522)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25341 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kakucson erdő eladó. Budapest déli határától 30 km-re az M5-ös autópálya közelében, Kakucs település határától 300 m-re fekvő...
139 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39394437)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Vii. , Külső-Erzsébetvárosban, a Bethlen Gábor utca közelében teljeskörűen felújított, 33 nm-es, 1+1 szobás lakás ELADÓ! Az u...
54 500 000 HUF
1 651 515 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (29399696)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alacsony rezsijű, csendes és kényelmes otthon Budapest szívében, 3 percre a Dunától! A szépen karbantartott, belső ...
62 500 000 HUF
1 602 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (93231963)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Budapest x. kerületében, Újhegy kedvelt részén, a Lavotta utcában egy 35 négyzetméteres, erkélyes, teljes kör...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (94776799)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 765 m2
Szobaszám: 6
Eladó prémium minőségű, a+++ energetikai besorolású családi ház Dunaharaszti kiemelt RÉSZÉN Dunaharaszti egyik legkedveltebb, ...
149 900 000 HUF
823 626 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (69871758)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XI. kerületében, a Tétényi úton 2. emeleti, 48 nm-es, erkélyes panel lakás eladó. Az ingatlan teljes körű felújításo...
84 500 000 HUF
1 760 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (38583446)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Földszinten Tájolása: Dél-keleti tájolású Állapota: Használt - felújított Kom...
54 900 000 HUF
980 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (55444574)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Földszinten Tájolása: Dél-nyugai tájolású Állapota: Használt - felújított Kom...
71 500 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (45663779)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 3 Épület emeleteinek száma: 3 Állapota: Kiváló Komfort...
134 000 000 HUF
1 313 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98393454)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló közlekedés mellett, nagyon jó adottságú csendes újszerű lakás eladó a IX. kerület rehabilitált részén. A lakás a telep...
75 900 000 HUF
1 581 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76742433)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Kiszugló csendes, rendezett részén egy 37 nm-es, jó állapotú lakás! A 4 emeletes, tégla építé...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal