Eladó ingatlan Gyál környékén (28628 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 628 db
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (27446384)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház 10. kerület ÓhegyTÖBB lehetőséget rejtő családi ház! ! Akár befektetésre IS! ! Eladásra kínálok egyedi kinéze...
170 000 000 HUF
971 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (42948813)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ebben a tökéletes lokációban, kínálunk megvételre egy lakáskülönlegességet, amely ideális választás lehet azok számára, akik eg...
113 500 000 HUF
1 436 708 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (67374446)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 8
Eladó több szintes családi ház a XVI. kerület RózsadombjánEz a tágas, világos ingatlan kitűnő választás családoknak, de vállalk...
440 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi házrész hirdetés (87279334)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületében, Kelenvölgy központi részén, a Hunyadi Mátyás utcában kínálunk egy tágas telken, zöld környezetben lév...
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73929747)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes 60 nm-es, 2 szobás, francia erkélyes lakást Budapest egyik kiemelkedő részén, a 11. kerületben,...
117 000 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (52714474)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Kétszintes családi ház, nagy kerttel, garázzsal, tárolóval a XI. kerületben eladó! Telek:Összközműves, 650m2-es, osztatlan közö...
83 990 000 HUF
763 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (22947493)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 4
Medencés, okos családi ház azonnal élhető életminőség! Van az a pont, amikor már nem házat keresel hanem egy életérzést. Ez pon...
164 000 000 HUF
1 138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48534794)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület 56, 9 M FtA Teleki téren kínálunk megvételre egy 42 m²-es, vízszigetelt, földszinti lakást, amelyhez egy...
52 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi üzlethelyiség udvarban hirdetés (34241853)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiemelt ajánlat üzlethelyiség eladó a XIV. kerületben! Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget Budapest egyik közkedvelt, dinam...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (36567891)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 7
Budapest XVIII. kerületében, Pestszentlőrinc kedvelt, csendes részén eladó egy 265 nm-es, 2003-ban épült családi ház, 670 nm-es...
170 000 000 HUF
641 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45459653)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Kosztolányi Dezső tér közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 73 m²-...
119 000 000 HUF
1 630 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (76477153)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XI. kerületének egyik legkeresettebb részén, az Elite Lakóparkban kínálunk megvételre egy 62 m²-es, nappali + 2 hálósz...
129 900 000 HUF
1 938 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45377655)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes menedék a Városligetnél, 2 szobás, galériázott lakás az István utcában! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Bud...
79 900 000 HUF
1 426 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23453983)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Befektetők figyelem! Hatalmas polgári lakás az elte és a 4-es metró szomszédságában ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: ...
164 800 000 HUF
1 540 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64878975)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Az 1-ben befektetés Terézvárosban, Három külön apartman egy tulajdoni lapon! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kínál...
94 990 000 HUF
1 266 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (69627879)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Nagytarcsán, új építésű házak között, új lakóparkban eladó lett egy teljesen kész, konyhabútorral ellátott, azonnal költözhető ...
119 900 000 HUF
894 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (49387846)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
Maglódon az autómosó közelében, új építésű környezetben eladó egy 99 nm-es sorházi lakás (tulajdoni lapja szerint 90nm, a teras...
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri ikerház hirdetés (74162397)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 4
Modern, azonnal költözhető ikerházfél eladó! Eladó egy igényesen kialakított, 125 nm-es ikerházfél, amely egy 475 nm-es, rende...
139 000 000 HUF
1 112 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (96737933)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (67748826)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 4
Nagytarcsán, a közkedvelt és folyamatosan fejlődő Felsőrét lakóparkban eladó egy 2017-ben épült, újszerű állapotú, 112 nm-es, e...
184 900 000 HUF
1 650 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal