Eladó ingatlan Gyál környékén (28647 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 647 db
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (57653394)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 3
Maglód központjában eladó egy 1101 nm-es körbekerített összközműves telken lévő három hálószobás családi ház! Az otthon 1961-...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94163374)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű otthon zöld környezetben, kiváló KÖZLEKEDÉSSEL! ! ! A Balance Garden Lakópark 2023-ban átadott, modern épületének ...
87 500 000 HUF
1 944 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (43313776)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: n/a
Eladó, Budapesten a 17. kerület legszebb részén a Szőlőliget lakóparkban egy 1266nm-es telek! A beépítésre váró terület zöldö...
85 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (82674474)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: n/a
Budapest XVIII. kerület Újpéteritelepen 510 nm-es különálló lakóövezeti telek 35%-os beépíthetőséggel eladó! Beépítési mód: s...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői lakóövezeti telek hirdetés (37433279)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Gyömrő központjában egy 1313 nm-es építési telek. Telek jellemzői: - Beépítési mód: oldalhatáron álló - Terepszint felet...
58 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői lakóövezeti telek hirdetés (37426548)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3783 m2
Szobaszám: n/a
Új lehetőség gyömrőn - beruházási POTENCIÁL! Gyömrő szívében, idilli környezetben eladóvá vált egy jelenleg 4 hrsz. -On talál...
89 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (33985667)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Használja ki a csok+ kamattámogatott hitel előnyeit és a 4% illetékkedvezményt, valamint a 3 %-os otthon start HITELT! ! ! ! ! ...
84 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47932445)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (89793336)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a XIV. kerület csendes, kertvárosias részén egy 100 nm-es, egyszintes (földszintes) családi ház. Az ingatlan kiváló alapo...
119 000 000 HUF
1 190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (19415146)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag Nálunk! *** Zugló közkedvelt részén, Istvánmező csendes utcájában, a Városliget szomszédságában eladó egy polgári ...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27722634)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66283453)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületében Csendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közleked...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (54357149)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 5
Eladó a XVII. kerületben az Akadémiaújtelepen, 562 nm-es telken, pillanatnyilag 2 generációnak kialakított, 160 nm-es családi h...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (32723193)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 3
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (58392329)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Világos, tágas 108 nm-es lakás Krisztinaváros szívében garázsbeállóval, kiváló közlekedéssel! Eladó egy ritka adottságokkal ren...
157 000 000 HUF
1 453 703 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (82337996)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 352 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Sashegyen, egyedi dizájnos tervek alapján kiváló minőségben megépített 352 m²-es nagyságban, háromszintes 7 szobás ingatlan ela...
370 000 000 HUF
1 051 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67244872)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erre az otthonra mindazoknak érdemes figyelniük, akik szeretnék a nagyvárosi élet kényelmét és pezsgését élvezni, miközben egy ...
139 900 000 HUF
1 358 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43195663)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 sz...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (56173553)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerület, Fehérvári út lehetőség jó helyen, jó alapokkalA XI. kerület közkedvelt részén, a Fehérvári úton, kiváló k...
73 000 000 HUF
1 377 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38324946)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin sétánynál 3 szobás, két fürdőszobás, 75 nm-es gyönyörű nagy erkélyes, panorámás, napfényes 8. emeleti lakás eladó új bút...
360 000 EUR
1 730 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal