Eladó ingatlan Gyál környékén (28647 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 647 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (33792694)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak a Balla Ingatlaniroda kínálatában, megvételre kínálok egy felújított 31 nm-es, 1 szobás lakást egy kétszintes rendezett el...
32 900 000 HUF
1 061 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37533447)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tökéletes befektetés: felújított, külön szobák, bérbe is van adva. Kiváló közösségi közlekedésnél, rendezett társasházban, em...
75 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99387337)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tágas polgári lakás a belváros szívében, ahol a tér, a fény és a karakter találkozik Budapest VIII. kerületének egyik legjobb a...
99 990 000 HUF
1 063 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi sorház hirdetés (73949553)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 229 m2
Szobaszám: 4
Maglódon, csendes családiházas környezetben, szélső sorházi lakás ELADÓ! Maglód Krisztinatelep részén eladó egy 2009-ben épül...
109 000 000 HUF
956 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (51674545)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis kreativitás és munka, és ebből a lakásból könnyedén egy szerethető zuglói kincs születhet! Zugló közkedvelt részén, Ist...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (22438394)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 14. kerületben, Zugló egyik legkedveltebb részén, Nagyzuglóban, a Bolgárkertész utcában, egy félemeleti, 58 nm-es, 2 szobás l...
75 000 000 HUF
1 293 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68954749)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csend és harmónia! Zugló egyik legkedveltebb részén, Alsórákoson, eladó egy négylakásos társasház, földszinti, 73 nm-es, 3 sz...
82 900 000 HUF
1 135 616 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (86563372)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lehetőség Vecsésen. Budapest közvetlen közelében, Vecsés nyugodt, kertvárosi környezetében eladó egy kiváló adottságokka...
94 000 000 HUF
969 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (94475974)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Madárhegyen minden igényt kielégítő, duplakomfortos, belső két szintes, kertkapcsolatos, 4 szobás, 116m2-es, luxus, okosotthon ...
309 990 000 HUF
2 672 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75357224)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fényárban úszó, panorámás otthon 4 erkéllyel a VII. kerületben! A VII. kerület egyik frekventált, kiváló infrastruktúrájú pon...
137 000 000 HUF
1 929 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75835525)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Haller utcában egy 74 nm-es, 2 szobás, 2. emeleti lakást, rendezett társasházban. Az ingatlan lift nélküli ...
98 000 000 HUF
1 324 324 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84222389)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Erkélyes, 3 hálószobás lakás a belváros szívében Síp utcaBudapest VII. kerületében, a közkedvelt Síp utcában, az Astoriától min...
139 000 000 HUF
1 510 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (26392761)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnali hozamot termelő belvárosi garzon eladó kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest egyik legkeresettebb rész...
46 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (46349414)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós kedvelt lakótelepén kínálunk megvételre, egy egy téglaépítésű társasház társasház 3. emeleti lakását. Az igén...
75 900 000 HUF
1 084 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (43562584)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 34 m²-es + 2 m² erkélyes, teljesen felújított téglalakás Szigetszentmiklós központi részén, parkok szomszédságában, 3...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (98428115)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szigetszentmiklóson az Ádám Jenő sétányhoz közel egy 2017-ben épült, egyszintes, bruttó 70nm-es nappali+két szobás ikerhá...
79 900 000 HUF
1 288 709 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (32565675)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 3
A XVIII. kerület az egyik legcsaládbarátabb része Budapestnek. a kerület jól ellátott, infrastruktúrája kiemelkedő, és a közöss...
73 900 000 HUF
1 040 845 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (24785714)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, erkélyes, 3 klímás lakás zöld, nyugodt környezetben XVI. kerületben a Pálya utcai lakótelepen. Ha egy tágas, jól élhet...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (55453559)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 614 m2
Szobaszám: 2
Egyedi lehetőségekkel teli csendes ház Rákoscsabán! Budapest 17. kerületében nyugodt, kertvárosias részen eladó egy 100 nm-es, ...
107 000 000 HUF
1 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (32339734)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Különnyíló szoba, központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészségh...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal