Eladó ingatlan Gyál környékén (28648 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 648 db
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (71974955)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Önálló, jó állapotú családi ház KISPESTEN! Jó szívvel ajánlom most Önnek, az alábbi családi otthont, mely szinte azonnal költöz...
127 900 000 HUF
1 470 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (53643246)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 5
Modern, kétszintes önálló családi HÁZ! Budapest x. kerület egyik legnyugodtabb területén, egy csendes mellékutcában, gyönyörű é...
195 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (95476279)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, erkélyes, 3 klímás lakás zöld, nyugodt környezetben XVI. kerületben a Pálya utcai lakótelepen. Ha egy tágas, jól élhet...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (38497552)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest 21. kerületének kedvelt részén, közel a Wittner Mária parkhoz, eladó 1. emeleti, 70 nm-es panel lakás 6 nm-es erkéllye...
83 000 000 HUF
1 185 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (93669443)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Parkosított környezetben, azonnal beköltözhetően eladó egy erkélyes nagypolgári, társas-házi lakás GARÁZZSAL! Szigetszentmikl...
65 000 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői ipari telek hirdetés (14772557)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1736 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes befektetési lehetőség Gyömrőn, a központhoz közel! Eladásra kínálunk egy 1786 nm-es, egy kiváló adottságokkal rendel...
119 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (28416545)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány központjához közel kínálok eladásra egy nettó: 123 nm, önálló, téglából és könnyűszerkezetes technológiával épült, ...
93 500 000 HUF
760 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (79289799)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
V. kerület · belváros · eladó lakás/ingatlan · petőfi sándor utca · 123 m² · nagy belmagasság · két lakás kialakítható · BEFEKT...
179 900 000 HUF
1 462 601 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (49397634)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Szigethalom · duna-sziget · közvetlen saját vízpart · saját stég · 20 méteres hajózás · ingyenes hajó kikötés · nádtetős karakt...
249 000 000 HUF
2 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44433433)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Fiatalok, befektetők figyelem! *** A világörökség részeként nyilvántartott Andrássy út közelében, a Kodály köröndnél, egy ...
39 900 000 HUF
1 995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24326674)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Herminamezőn - 2. emelet - 3 Szoba - Felújítandó Városliget közelében, Herminamezőn kínálok eladásra, egy 2. emeleti társasház...
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (63775124)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 911 m2
Szobaszám: 2
XVI. Árpádföld csendes kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 911 nm-es telken elhelyezkedő, teljes körűen felújított 63 nm-...
105 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi iroda irodaházban hirdetés (64747567)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
XIV. Ker. Belső részén eladó egy 32 nm-es, jó állapotú ingatlan! A Kövér Lajos utcában, a Thököly úttól 1 percre található in...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64812392)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kodály körönd közelében, a Szív utcában kínálom megvételre ezt a kiváló elhelyezkedésű, 2007-ben épült, modern és gondosan ka...
87 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (33879248)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: 6
Eladó XVII. kerület villanegyedében Felső-Rákoshegyen, egy 178 nm-es két szintes családi ház. Az ingatlan egy 973nm-es szép nag...
199 000 000 HUF
1 117 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (81657967)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Örs vezér tere közelében, azonnal költözhető, jó állapotú lakás eladó! Karnyújtásnyira az Örs vezér terétől, a közkedvelt Für...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (26926967)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy jó elhelyezkedésű lakást. Az ingatlan 46 nm-es, 2 szobás. a szobák külön nyílnak. a konyha étkezős. A...
46 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (64733343)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Újhegy szívében – Gardróbszobás, klímás lakás a Bányató utcában! Eladásra kínálok egy teljeskörűen és ötlete...
64 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (69395955)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk a minőséget kedvelő és értékelő új tulajdonosnak Pesterzsébet csendes mellékutcájában található ingatlant. ...
149 000 000 HUF
1 034 722 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (94643949)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Saját Kert, Saját Nyugalom – Mintha Minden Nap Nyaralna? Budapest XVI. kerületének egyik legkülönlegesebb részén, Ómátyásföld...
79 900 000 HUF
2 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal