Eladó ingatlan Gyál környékén (28628 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 628 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39724727)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest egyik legkedveltebb városrészében, a VI. kerület szívében, az Izabella utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú...
152 000 000 HUF
1 266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (83326468)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ezt az ingatlant azoknak ajánlom, akik nem akarnak kompromisszumot kötni a lokáció és a látvány tekintetében, és saját képükre ...
132 000 000 HUF
1 885 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (34923396)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
• 1 + Fél Szobás Lakás • Szuper Helyen • Tárolóval • • Mátyásföld • Jó Infrastruktúra • Jó állapotú, rendkívül jó beosztású, ...
62 900 000 HUF
1 462 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (23573524)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 4
Kádár Kocka, Maglód Kedvelt Részén. Vályog És Tégla, Vegyes Falazatú, Jó Elosztású Családi Ház. Maglód Ófalu részén, Kiváló ...
68 900 000 HUF
689 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (87352327)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2073 m2
Szobaszám: 5
Kivitelezők Figyelmébe! XVII. kerület, Csendes utca – Ritka lehetőség családi házas övezetben! 2073 Nm-es, széles utcafront...
250 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (52598136)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XI. kerületben Őrmezőn, Új Építésű Társasházban Eladó Egy 71nm-Es (+24nm terasz+55nm kert), Lakás Napelemrendszerrel. A napel...
162 800 000 HUF
2 292 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (28273893)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 3
Csak Aballa Ingatlan Kínálatában! Gyönyörű, madárcsicsergős környezetben – 3 szobás ház Maglódon, bővítési lehetőséggel Magl...
84 900 000 HUF
1 179 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (62999873)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Pesterzsébet csendes mellékutcájában egy kis garzon lakást. Ajánlom egyedülálló időseknek, vagy fiatal párnak...
24 500 000 HUF
1 441 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (94562534)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Fiatalok, befektetők - érdemes megnézni! Metró közelében eladó egy 51 nm-es, 1+1 félszobás, tágas konyhás, tehermentes, közep...
64 500 000 HUF
1 264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (39573357)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
XIV. Alsórákoson családiházas övezetben 113 nm-es 1970-es években épült jó állapotú ikerházfél 354 nm-es telekkel kocsibeállóva...
149 900 000 HUF
1 326 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47422454)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz Zugló szívében – Erkélyes garzon saját parkolóval! Eladásra kínálunk egy fiatalos, 2019-ben kialakított, 25 m²-es...
42 000 000 HUF
1 680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32794334)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százados Negyed Zuglói Hangulat a Belváros Közelében! 317 Lakás - 47, 83 nm + 7, 29 nm erkély Hasznos alapterület: 51, 48 nm....
89 130 000 HUF
1 714 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (65733655)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag a Balla Ingatlan Kínálatában! Sürgősen Eladó! Ideális Othon, Csendes, Nyugodt Utcában! Messze a Város Zajától, k...
54 999 000 HUF
611 100 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (69244795)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 5
Kiváló Állapotú Kétlakásos Ikerház Egyik Fele, Használati Megosztással, Saját Kerttel Eladó! Kétgenerációs! Hitelezhető! 197...
159 000 000 HUF
1 060 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34396473)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított • Alacsony Rezsi • Remek Befektetés • Modern Dizájn Nagyszerű Infrastruktúra • Közel a Városligethez • Azonnal költ...
77 800 000 HUF
1 318 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45944379)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Klasszikus Nagypolgári Érték, Tágas Terek, Csendes, Központi Elhelyezkedéssel? Megtalálta! VI. kerület – Felső erdősor utca, ...
96 000 000 HUF
1 170 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (41726358)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Maglód, szép kert, kicsi ház – nagy lehetőség Maglód kedvelt részén, egy sokáig nagy szeretettel és hozzáértéssel gondozott ing...
54 000 000 HUF
1 173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (99637532)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 4
Forgalmas főútvonal mellett, saját telken belüli parkolással, áruszállításra is megfelelő bejárattal, kisebb üzlet célját szolg...
89 000 000 HUF
1 171 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb telek hirdetés (33345343)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: n/a
Csak a Balla Ingatlan Kínálatában! Fejlesztési lehetőség Zuglóban – 862 m²-es telek, bontandó házzal eladó! Budapest XIV. k...
258 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73949541)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kőbánya városközponthoz közel a Nyerő utcában 2 emeletes ház 2. emeletén 3 szobás, 62 nm-es jó állapotú lakást kínálunk eladásr...
67 900 000 HUF
1 095 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal