Eladó ingatlan Gyál környékén (28648 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 648 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (25394995)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Szent István Bazilika Közelében Garzon Eladó! Alkuképes Irányár! Megvételre kínálok a VI. kerület Hajós utcában, a Bazilik...
51 800 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi egyéb telek hirdetés (73363235)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: n/a
Eladó fejlesztési telek – Budapest XVII. kerület, Rákoscsaba-Újtelep határán Budapest XVII. kerületének egyik dinamikusan fejl...
11 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (83789472)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 6
17. kerület Rákoskeresztúr csendes, nívós részén – -prémium kivitelű családi ház- teljes beépített bútorzat-nappali plusz 5 szo...
425 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (22565943)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 5 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kispest Központjában, Csillogó Lakás Eladó! - 52 Nm lakótér + 26 nm Pince - Alsó szint: tágas előszoba, amerikai konyhás Nappa...
47 000 000 HUF
903 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (45163593)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
X. Ker. Martinovics tér sarkán eladásra kínálunk egy 120 nm-es, belső kétszintes, 2 fürdőszobás ingatlant. a tulajdoni lapon "e...
68 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43633359)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sétáló Utcában - Műemlék Házban - Airbnb - Felújított - 3 Szoba A pezsgő belvárosban - karnyújtásnyira a Deák tértől - forgalo...
189 000 000 HUF
2 010 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73248866)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
XIV. Ker. Kassai utca elején kerttel körbevett téglaházban eladó egy 89 nm-es, kiváló állapotú, 3 szobás, erkélyes társasházi l...
99 000 000 HUF
1 112 359 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (58934994)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest egyik legkeresettebb városrészében, az Budapest v. kerületében, a Belváros pezsgő, mégis elegáns környezetében kínálun...
133 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (34494949)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 4
Alsónémedi közkedvelt utcájában új építésű családi házat kínálok eladásra. Júniusi Átadással! Egyszintes egylakásos lakóépüle...
115 000 000 HUF
839 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai egyéb telek hirdetés (65933219)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 145765 m2
Szobaszám: n/a
Az év minden napján a természetben, jó levegőn, saját birtokon, saját tóval! Délegyháza Robinson park közeli részén 145. 765 m...
254 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79376554)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belsőépítész által tervezett, teljesen berendezett, hőszívattyúval, szerkezet temperálással, elektromos redőnyökkel és minden k...
89 000 000 HUF
1 854 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (23773186)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 Négyzetméter saját tetőterasz a belváros tetején. Hőszívattyúval, szerkezet temperálással, minden korszerű megoldással ellá...
144 900 000 HUF
1 628 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78544949)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretne zöldben, központban lenni! MIT szólna a városligethez, egy elegáns negyedben? ÉRTÉKÁLLÓ lakást keres? Megtalálta? ...
135 950 000 HUF
3 021 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (33774564)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 7
Miért érdemes ezt választani? Nagy alapterület – 500 nm-en rengeteg lehetőség rejlik, mind a lakóterület, mind az üzleti funk...
295 000 000 HUF
590 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (85643939)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 4
A tágas és világos nappali tökéletes helyszíne lehet a közös családi pillanatoknak, míg a négy kényelmes szoba kiválóan alkalma...
169 900 000 HUF
928 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (78557918)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Tóparti luxus kompromisszumok NÉLKÜL! Modern, minimalista jegyekkel épülő, luxuskivitelű kertvárosi otthon várja Önt Dunahara...
229 900 000 HUF
1 436 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (38997875)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Modern, energiatakarékos új otthon Dunavarsányban – kertkapcsolatos, három hálószobás kialakítással Dunavarsány nyugodt, kertv...
76 900 000 HUF
854 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84496796)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lágymányos Irinyi József utca. 37 Nm-es 1+1 szobás lakás sürgősen eladó. Azonnal költözhető, 1/1 tulajdonos, tiszta tulajdonlap...
73 900 000 HUF
1 997 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (42878188)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lakás a Párizsi utcában! Pár lépésre a Váci utcától, befektetési értékállóság a történelmi Belváros szívében, luxus ...
149 000 000 HUF
1 960 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45539764)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium belvárosi ritkaság a Weiner Leó utcában belső kétszintes, tetőteraszos lakás autóbeállóval! Eladó Budapest 6. kerületéb...
220 000 000 HUF
1 788 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal