Eladó ingatlan Gyál környékén (28502 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 502 db
Eladó Mendei ikerház hirdetés (34567468)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 483 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, önálló érzetű ikerház fél Mendén (a+ okosotthon) Eladó egy 127 m²-es, a+ energiaosztályú, modern okosotthon rendsz...
130 500 000 HUF
1 027 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi ikerház hirdetés (44487345)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház nagy telekkel vasadon – modern otthon az ön igényeire SZABVA! Vasad csendes, fejlődő részén kínálok megvét...
82 900 000 HUF
767 592 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (25343748)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 619 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVIII. kerület legnépszerűbb részén, a Szemeretelepen kétlakásos családi ház + külön lakóépület nagy telekkel eladó! ...
95 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (54533395)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 5
Ne maradj le! Ritka lehetőség a XVIII. kerületben! Többfunkciós családi ház hatalmas telekkel: akár 3 külön lakássá alakíthat...
98 000 000 HUF
753 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (35443649)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Különnyíló Szoba, Kiváló Elrendezés Rákoskeresztúr Szívében! Eladó a XVII. kerületben, az Egészségház utcában egy magasfölds...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (92399837)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Ne maradjon le Monor legnépszerűbb újépítésű projektjéről! Vásároljon Monor egyik legmegbízhatóbb, bizonyítottan kiváló refere...
87 500 000 HUF
1 093 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (62595298)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Ne maradj le Monor egyik leggyorsabban elkelő újépítésű projektjéről! Vásárolj Monor egyik legjobb, bizonyítottan megbízható k...
87 500 000 HUF
1 093 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (55287398)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38138473)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79449256)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 71nm...
139 900 000 HUF
1 970 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (19494569)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (72335433)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lehetőség Vecsésen. Budapest közvetlen közelében, Vecsés nyugodt, kertvárosi környezetében eladó egy kiváló adottságokka...
94 000 000 HUF
969 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (35499293)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes, kétszobás lakást a népszerű József Attila lakótelepen, az Üllői út közelében, kiváló lokációva...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (19377886)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságú, 3. emeleti 2 szobás panel lakás zugló egyik legkedveltebb, zöldövezeti RÉSZÉN! Budapest XIV. kerü...
63 900 000 HUF
1 389 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95124486)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi hétvégi ház hirdetés (33898873)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: 1
Télen-nyáron lakható, egy szinttel bővíthető hétvégi-ház eladó Budapest 22. Rózsavölgyben KEDVEZŐ ÁR BŐVÍTÉSI LEHETŐSÉG SAJÁT ...
44 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94274791)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44132934)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest első kerületének egyik legkedveltebb részén a Hegyalja úton kínálunk eladásra egy világos, magasföldszinti 67 négyzetm...
110 000 000 HUF
1 641 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79533839)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Otthon a Városliget közvetlen közelében, ahol a város és a nyugalom találkozik*** Vannak lakások, és van az otthon, ahová j...
87 000 000 HUF
1 298 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (94535937)