Eladó ingatlan Gyál környékén (28566 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 566 db
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (27988868)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 4
A 17. kerület csendes, nyugodt részén eladásra kínálok családiházat! 100 Nm, 105 000 000 Ft! ! ! Az ingatlan jó állapotú, ki...
105 000 000 HUF
1 039 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (44924377)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 5
Új építésű családi ház a XVII. kerületben természetközeli, csendes környezetben Ha nem csak egy házat, hanem saját igényeidre ...
179 000 000 HUF
1 193 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (72717194)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tervezhető nyugalom a XVII. kerületben: Két szintes családi ház garázzsal, kerttel jó áron eladó. Keresi a békés, kertvárosi é...
119 000 000 HUF
1 122 641 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (43491774)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kert Gyömrőn? Igen. 390 M² csak az Öné! Eladó egy 48 m²-es, 1+fél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központ...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (24936947)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Kedvező áron eladó felújítandó családi ház nagy telekkel, csendes környezetben Gyömrőn! Eladásra kínálunk egy 2 szoba + nappa...
64 000 000 HUF
1 015 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37997475)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: 6
Medencés, 6 szobás családi ház nagy telekkel eladó Felső-Rákoshegyen XVII. kerületben, Felső-Rákoshegy csendes, rendezett rész...
199 000 000 HUF
1 117 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (47673539)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 5
Napfényes otthon, csendes környéken, modern köntösben Rákoskerten! Ez a ház ideális lehet családoknak, összeköltözőknek és az...
138 000 000 HUF
1 232 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (43477393)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Háromlakásos társasház eladó Monoron – stabil, azonnal jövedelmező befektetés! Megvételre kínálunk Monoron egy három külön he...
90 000 000 HUF
656 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (44229695)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVII. kerületében eladó 88 m²-es, téglaépítésű családi ház Eladó egy emek adottságokkal rendelkező, 88 m²-es, téglaép...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei ikerház hirdetés (35343342)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 483 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, különálló érzetű ikerház fél Mendén (a+ okosotthon) Eladó egy 127 m²-es, a+ energiaosztályú, okosotthon-rendszerrel...
132 500 000 HUF
1 043 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (63355351)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 7
Gyömrő központi részén kínálunk megvételre egy 1978-ban épült, vegyes szerkezetű, több lakrészből álló családi ingatlant, amely...
85 000 000 HUF
674 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (35984295)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen eladó egy masszív alapra épült, téglaépítésű, 2 szintes családi ház garázzsal, 535 m²-es telekkel, akár 2 generáció ré...
79 900 000 HUF
677 118 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (57835959)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 52 m²-es, 2 szobás, igényesen felújított ikerházfelet Monor kedvelt környékén. Az ingatlan 2017-ben teljes körű felú...
56 900 000 HUF
1 115 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (33716968)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás, felújítandó lakás Kőbányán, a Harmat utcában Kőbánya kedvelt részén, a Harmat utcában kínálok megvétel...
57 500 000 HUF
1 084 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (47456745)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Prémium ikerház a Péterhalmi erdő szomszédságában – személyre szabható új otthonok a XVIII. kerületben! Budapest XVIII. kerül...
199 999 000 HUF
934 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (48342953)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 120 nm-es, 3 szobás lakás Kőbánya Óhegyen, rengeteg lehetőséggel! Budapest x. kerületének kedvelt részén, Óhegyen, a Vá...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34661718)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Kivételes családi ház eladó az Akadémiaújtelep központjában! Budapest XVII. kerületében, Akadémiaújtelep szívében eladó egy ö...
127 900 000 HUF
639 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi ikerház hirdetés (44643742)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház nagy telekkel vasadon – modern otthon az ön igényeire SZABVA! Vasad csendes, fejlődő részén kínálok megvét...
82 900 000 HUF
767 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (55413849)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás nagy kerttel a XVII. kerületben! Budapest XVII. kerületében, a Csabai úton kínálok megvételre egy 107 ...
80 000 000 HUF
747 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (34598293)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 5
Ötszobás családi ház nagy telekkel – gyömrő, KLOTILD-TELEP Eladó Gyömrő központi részén egy 180 nm-es, kétszintes, önálló csalá...
99 900 000 HUF
555 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal