Eladó ingatlan Gyál környékén (28577 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 577 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (15432984)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületében, a közkedvelt Taraliget lakóparkban kínálok megvételre egy kiváló állapotú, újszerű társasházi lakást! ...
128 900 000 HUF
1 356 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (44333497)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 16. kerületben egy 69 nm alapterületű, földszinti, kertkapcsolatos, teraszos tégla lakás a kerület kedvelt részén, az E...
110 900 000 HUF
1 607 246 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (18493557)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan ideális befektetési lehetőség, vagy remek választás azok számára, akik egy otthonos, nyugodt környezetben szeret...
89 990 000 HUF
473 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (56499138)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 3 szobás, erkélyes lakás az Árkád mellett! Eladó a x. kerületben egy 71 nm-es, 3 szobás, 6. emeleti, parkra néző panelp...
84 900 000 HUF
1 195 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (83694246)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 4
Belsőmajor területén kétlakásos modern ikerház eladó, A lakásoknak nincs közös fala, mert a gépkocsitárolóknál kapcsolódnak! ...
144 900 000 HUF
1 097 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (72675256)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű ikerházfél, a 18. kerület, Erzsébettelep részén, egy csendes utcában eladó. Az ingatlan elosztása:- amerikai konyhás...
120 000 000 HUF
916 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (34774544)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ön sem szeretne kompromisszumot kötni a lakóparkos környezetben, újszerű, klímás, elektromos redőnyös, kertkapcsolatos, garázso...
99 990 000 HUF
1 470 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (41474915)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 5
Amikor a város közel van, de a csend az otthon része Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Ganzkertváros zöl...
154 900 000 HUF
1 312 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (63614755)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lifte...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (89498242)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 4
Eladó jó állapotú családi ház! Pestszentimrén eladóvá vált egy 896 négyzetméteres telken fekvő, 170 négyzetméter hasznos alapt...
125 000 000 HUF
475 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34944757)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pestszentlőrinc rózsadombján Szentimre Kertvárosban, eladó egy azonnal költözhető, 65 m2-es gyönyörűen felújított, hatalmas ame...
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (39247394)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, erkélyes, 3 klímás lakás zöld, nyugodt környezetben XVI. kerületben a Pálya utcai lakótelepen. Ha egy tágas, jól élhe...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (27857237)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Prémium műszaki tartalommal épülő modern családi otthon Szent Imre kertvárosban Szent Imre kertváros nyugodt, családbarát körny...
195 000 000 HUF
1 788 990 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69313892)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerület szívében, a Cserhát utcában egy stílusos, napfényes otthon a belváros egyik legjobb részén. Ha egy ...
69 500 000 HUF
1 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43487293)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tetőtéri lakás eladó az operaház SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Eladó legfelső emeleti, 71nm-es, jelenleg amerikai konyhás nappali+hálószoba ...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31347436)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnali hozamot termelő belvárosi garzon eladó kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest egyik legkeresettebb részén...
46 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (91763952)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Károly körúton, a Zsinagóga szomszédségában, közvetlenül az 5. kerület határán egy 78nm-es, 3, 5 szobás lakás. Ingatlan...
149 000 000 HUF
1 910 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (59445347)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, erkélyes, 3 klímás lakás zöld, nyugodt környezetben XVI. kerületben a Pálya utcai lakótelepen. Budapest XVI. kerület...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79774439)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (74776699)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós kedvelt lakótelepén kínálunk megvételre, egy téglaépítésű társasház 3. emeleti lakását. Az igényesen kialakí...
75 900 000 HUF
1 084 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal