Eladó ingatlan Gyál környékén (28682 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 682 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (83677282)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka LEHETŐSÉG Budapest egyik legkeresettebb részén, a Ráday utcában! 60 Nm-es, két külön bejárattal rendelkező ingatlan, am...
87 400 000 HUF
1 456 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34526959)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XVI. kerület, Gizella tér – teljes körűen felújított földszinti lakás eladó Budapest XVI. kerületének kedvelt részén, a Gizell...
78 280 000 HUF
1 476 981 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (41294937)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk egy prémium kivitelezésű ikerházat Dunaharasztin, az exkluzív Tópark lakóparkban! Dunaharaszti egyik legk...
229 900 000 HUF
1 436 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (43435783)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
229 900 000 HUF
1 436 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (33545444)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 932 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, energiatakarékos családi ház garázzsal eladó – Nagytarcsa, Füzesliget lakópark! Nagytarcsa kedvelt, csendes részé...
164 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73458433)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VIII. kerület közkedvelt Csarnoknegyedében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, felújított 26 m² alapterü...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32335825)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Fiatalok, befektetők figyelem! *** *** Frissen elkészült dizájn lakás, várja új fiatalos tulajdonosát! *** Az Erzsébet kö...
46 900 000 HUF
2 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77722835)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Bazilika és a Nyugati tér szomszédságában, egy rendezett, jó állapotú, liftes társasház első emeletén található az ingatlan. ...
148 000 000 HUF
1 720 930 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (82154574)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Fiatalok, otthonteremtők figyelem! *** Csepel zöldövezetében, csendes, kiválóan megközelíthető helyen a Ráckevei-Duna mell...
78 500 000 HUF
957 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (69344972)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Oktogon szomszédságában, egy nemrég kívül-belül felújított, szép, igényes társasházban található az ingatlan. 20Nm-es, ötle...
44 500 000 HUF
2 225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54266869)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VIII. kerületben a Magdolna utcában, kevés lakásos társasház földszintjén, felújított állapotú, 41 m2-es galériázott ingatlan, ...
48 900 000 HUF
1 192 682 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (58743432)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 608 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egyszintes családi ház Szigethalmon – tehermentes Irányár: 98, 8 millió Ft Szigethalom csendes, kertvárosi részén kínál...
98 800 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (44613555)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 6
Dunaharasztin, közvetlen duna-parton eladó kétszintes családi ház saját stéggel! Ez a 162 nm-es, kétszintes, tégla építésű cs...
185 000 000 HUF
1 541 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43777347)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budai Várra panorámás, magas minőségben felújított lakás erkéllyel – Krisztina körút, i. kerület Budapest i. kerületében, a Kr...
179 000 000 HUF
1 904 255 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (53927836)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 4
🏡Eladó szeretett otthonunk, egy hangulatos családi ház – a nyugalom szigete! ✨️ Ritka lehetőség! Eladásra kínálunk egy Buda...
159 000 000 HUF
1 060 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43738438)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Fontos tudnivaló: osztatlan közös tulajdonban lévő ingatlan, tulajdoni hányad eladó – hitel kizárólag pótfedezet bevonásáva...
62 900 000 HUF
1 534 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (34988447)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kelenföld kedvelt, parkos részén, 10 szintes, szigetelt panel épület földszintjén eladó egy jó állapotú, 2 szobás, két irányba ...
76 000 000 HUF
1 520 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44435733)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Tágas, világos lakás eladó Nagyzugló parkos részén *** -------------------- Az eladó ingatlan Zugló kedvelt részén, a Wass ...
79 990 000 HUF
1 066 533 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (57547445)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületében, Őrmezőn várja új tulajdonosát egy 5. emeleti, napfényes, 55 nm-es, kiváló elosztású, 3 szobás panella...
81 900 000 HUF
1 489 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72782695)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerületben, a Marek József utcában, a Városliget közelében, klasszikus polgári hangulatú, rendezett társasházban, egy 59 ...
84 900 000 HUF
1 438 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal