Eladó ingatlan Gyál környékén (28688 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 688 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72353712)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Prémium életérzés a corvin negyedben, 2 háló + amerikai konyhás nappalis, erkélyes polgári LAKÁS A kerület keresett részén kín...
109 900 000 HUF
1 717 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46946713)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó: Budapest 9. kerületében, a Hőgyes Endre utcában egy: 3 szobás, tágas, világos, nagy belmagasságú, élménylakás. Remek lo...
111 900 000 HUF
1 398 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17338374)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8-ik kerületében a Horváth Mihály tér közvetlen szomszédságában a Német utcában eladó egy hangulatos szép társasház fö...
69 900 000 HUF
2 688 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55448231)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett garzon metróhoz, egyetemhez köze! (1/1 Tulajdon, hitelezhető! ) Budapest 7. kerületében, az Almássy ...
46 900 000 HUF
2 605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (83679723)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyugalom, tér, lehetőség - saját föld Szigetszentmiklóson Szigetszentmiklós külterületi részén, Ragáddűlőn kínálunk megvételre...
99 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi külterületi telek hirdetés (63775524)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1144 m2
Szobaszám: n/a
****Szigetszentmiklós Ragáddűlő részén kivett zártkerti telek eladó**** Az ingatlan jelenleg mezőgazdasági táblás művelés alat...
16 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (38543879)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újbudai prémium lakás a kondorosi lakóparkban - 111 m2 | nappali + 3 HÁLÓ A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Kondoros...
179 000 000 HUF
1 612 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (71752353)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Eladó lakás plusz tetőtér! A beépíthető nettó hasznos -eladható- terület 480 nm, 2 szinten. A bruttó be...
230 000 000 HUF
479 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (77536345)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tisztelt Érdeklődő! 3%-Os hitelre alkalmas, szigetelt 2+1 szobás 70 négyzetméteres családi ház kerül értékesítésre. Az inga...
82 900 000 HUF
1 201 449 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (77562743)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Budapest egyik legjobb ár-érték arányú új építésű háza ELADÓ A 17. kerület egyik csendes utcájában eladó egy utcafronti, 146 m...
144 900 000 HUF
992 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (27548717)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Kitűnő ajánlat! *** *** Tágas polgári lakás sok lehetőséggel Óhegy szívében *** A Martinovics térnél kínálunk megvételre e...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55983928)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Belvárosi különlegesség, otthon és befektetés egyben A VII. És VIII. kerület határán, csendes mellékutcában található ez a nap...
149 900 000 HUF
1 529 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (57924449)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a XIV. kerület csendes, kertvárosias részén egy 100 nm-es, egyszintes (földszintes) családi ház. Az ingatlan kiváló alapo...
119 000 000 HUF
1 190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi tégla lakás hirdetés (45432417)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 9
Ecoland lakópark Taksonyban! Taksonyban 6265 nm-es területen egy modern 12 lakásos lakópark építése hamarosan megkezdődik, és...
240 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (95237956)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XXI. kerületben, Csepelen, Ady Endre utcában, rendezett, szigetelt panel épületben, 1. emeleti, 47 nm-es, 1+1 félszobás, dupla ...
53 900 000 HUF
1 146 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (33274664)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Corvin negyednél, 41 nm-es, másfél szobás, felújítandó, 3. emeleti panellakás eladó. OTTHON start hitelre is alkalmas lehet. ...
53 000 000 HUF
1 292 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49643457)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított lakás eladó csendes utcában, mindössze 5 perc sétára a 2-es metrótól. A 49 m²-es, 1 + 1 félszobás ingatlan egy 3 e...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (87898523)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétgenerációs ikerházfél nagytarcsán, az akácfa utcában – különálló kis házzal, nagy TELEKKEL! Nagytarcsa csendes, rend...
149 900 000 HUF
842 134 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (43633729)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Olyan házat keres ami felér egy mindennapos nyarassal? ? Szigethalom csendes nyudodt részén, természetközeli elhelyezkedéssel...
128 800 000 HUF
1 030 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (49262357)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 414 m2
Telekterület: 920 m2
Szobaszám: 7
XI. - XII. kerület találkozásánál, rugalmasan alakítható önálló családi ház eladó! XI. Sasad tetején, csendes utcában, 414 nm...
395 000 000 HUF
954 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal