Eladó ingatlan Gyál környékén (28688 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 688 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88289294)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári saroklakás T! ! A József körútonKözepes állapotú, némi felújítást igénylő, magas emeleti ingatlan, pár lépésre a C...
125 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (19252267)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben (eng below)Az ingatlan jellemzői:- 25 m² teljes használható lakótér:- 19m² a tulajdoni lapon- 3, 5 m...
41 900 000 HUF
1 676 000 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49579346)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 27 négyzetméteres 4. emeleti lakást, ! ! A Corvin Negyedben. a lakás korszerű, csúsztatott zsalus technológiával kés...
49 900 000 HUF
1 848 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (19249745)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen eladó egy masszív alapra épült, tégla építésű, 2 szintes családi ház, garázzsal, 535 nm-es telekkel, akár 2 generáció ...
79 900 000 HUF
677 118 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (72379572)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 4
Maglódon szép nagy önálló családi ház ELADÓ! Maglódon frekventált helyen kínáljuk eladásra 2 teljes értékű szoba + nappali kia...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (72567393)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 2
Vecsés kertek alján kínálom megvételre ezt a 3 lakásos udvarban található, 82 nm alapterületű 2 szobás földszinti lakást. Az ...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (23447669)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 3
Otthon Start Hitelprogram! ! Eladó Bp. XVII. kerületben Rákoscsabán, egy felújítandó vagy igény szerint bontandó 75 nm-es, 3 sz...
74 000 000 HUF
986 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (23454645)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45543726)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkalEladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. k...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (58564136)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Budapest XVIII. kerületének egyik legkeresettebb részén a Péterhalmi erdő szomszédságában épül ez a kétlakásos, háromszintes, a...
199 999 000 HUF
934 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73347343)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületében kínálom megvételre ezt a 31 m²-es, amerikai konyhás nappali + külön hálószobás, teljes körűen felújít...
59 999 000 HUF
1 935 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94231479)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, 4 szobás családi ház eladó a XVIII. kerület Ganztelepen! Budapest XVIII. kerületének közkedvelt, kertvárosi részén, ...
140 000 000 HUF
985 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99954252)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla t...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (27744176)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
199 999 000 HUF
934 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53453324)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
59 999 000 HUF
1 935 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73584946)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületének nyugodt, csendes, családias részén eladó egy első emeleti, 35 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes lakás téglaé...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (36875737)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egyedülálló lehetőség: lakás, céggel, reklámtáblával és üzlethelyiséggel, ami passzív jövedelmet generál, valamint egy ér...
460 000 000 HUF
5 476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői fejlesztési lakóterület hirdetés (94967943)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2596 m2
Szobaszám: n/a
Befektetési lehetőség Gyömrőn 2596 nm ipari telek központi elhelyezkedésselKiemelkedő adottságokkal rendelkező, 2596 nm-es ipar...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői fejlesztési lakóterület hirdetés (66959624)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2600 m2
Szobaszám: n/a
Eladó ipari telek Gyömrő központi részén! Kivételes lehetőség befektetők és vállalkozások számára! Megvételre kínálunk egy 2600...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (74574959)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
48 900 000 HUF
958 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?