Eladó ingatlan Gyál környékén (28688 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 688 db
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (13483964)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csévharaszton: önálló 54, 5 m2-es, 2 szobás családi ház, 818 m2 telekkel A felújítás 2025-ben indult, a lényeges műszaki...
37 000 000 HUF
672 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (44998676)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 351 m2
Szobaszám: 3+ 4 fél
Eladó a XVII. kerületben, Rákoskeresztúron egy újszerű 6 szobás, 143 nm-es családi ház, amely 351 nm-es sarok telekre épült. ...
159 000 000 HUF
1 111 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (28633329)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
XI. kerület Madárhegyen, gyönyörű zöld kilátással, új építésű, 4 lakásos, minimál stílusú társasház földszinti, nappali + 4 szo...
252 000 000 HUF
2 230 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94673789)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség Zugló szívében – villa lakás értékálló környezetben! Világos, tágas családi otthon Zugló legkeresettebb, zöld...
125 900 000 HUF
1 430 681 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29963797)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belváros nyüzsgő centrumában, számos étterem, bár, kávézó és szórakozó hely szomszédságában található az ingatlan, egy kívül-...
99 900 000 HUF
1 752 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74353399)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ha Budapest pezsgő életét keresed, ezt a lakást imádni fogod. a VII. kerület egyik legmenőbb részén, Belső-Erzsébetvárosban tal...
48 500 000 HUF
1 672 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (87233568)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 2
Pesterzsébet szépen fejlődő, kiváló közlekedésű, csendes, kertvárosi részén 56 nm-es, 2 szoba + beépített verandás, DNY-i fekvé...
69 900 000 HUF
794 318 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (37434638)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Exkluzív lehetőség Szigetszentmiklós Ófalujában – Tágas, alakítható lakás parkosított környezetben Szigetszentmiklós egyik csen...
32 900 000 HUF
1 175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (88244475)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
62 000 000 HUF
729 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (96437998)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Wekerletelepen kertkapcsolatos, 2 szobás lakás eladó – igazi otthonhangulat! Budapest XIX. kerületének egyik legkedveltebb ré...
67 800 000 HUF
1 059 375 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (15913637)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új tulajdonosát keresi az v. kerületben, Budapest egyik legismertebb sétáló- és bevásárló utcájának csendesebb részén egy nappa...
199 900 000 HUF
2 246 067 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (79447746)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 233 m2
Telekterület: 615 m2
Szobaszám: 8
Megvételre kínálunk egy 233 nm-es, 2 szintes, teraszos, 615 nm-es telken fekvő, akár 2 generáció kényelmes életét is biztosító ...
129 000 000 HUF
553 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35178745)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Nagypolgári nyugalom és elegancia az Őr utca és József utca sarkán. Eladó egy 77 m²-es, harmadik emeleti, kiváló fényvi...
84 900 000 HUF
1 102 597 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési tégla lakás hirdetés (64788937)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó többfunkciós ingatlan üzlethelyiséggel Vecsésen Vecsés jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy 363 m²-es telke...
144 900 000 HUF
1 042 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (75655846)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos házrész Wekerletelepen, gondozott környezetben! Budapest XIX. kerületének közkedvelt részén, Wekerletelepen ...
61 500 000 HUF
1 025 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27514442)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges adottságokkal rendelkező lakás Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Duna-part közvetlen ...
140 000 000 HUF
1 842 105 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39534674)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerületben a Népszínház utcában, a Teleki tér közelében kínálunk megvásárlásra egy belső udvarra néző, földszinti 55 nm-e...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38395874)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk az v. kerületben, a Lánchíd közvetlen közelében, egy 106 m²-es, felújítandó, nagypolgári lakást egy liftes, s...
229 900 000 HUF
2 168 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (35845864)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan, amelyet eladásra kínálunk, egy 46 négyzetméteres, jó állapotú lakás, mely Budapest 14. kerületének, Alsórákos váro...
59 900 000 HUF
1 302 173 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (65343795)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen kialakított és műszakilag is teljes körűen felújított, belső kétszintes lakásokat kínálunk megvételre a Károly körút ...
124 900 000 HUF
1 734 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal