Eladó ingatlan Gyál környékén (28634 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 634 db
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (94227743)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszinti lakás Gyömrő központjában, kertkapcsolattal, udvari parkolási lehetőséggel. Gyömrőn, egy téglaépítésű 6 laká...
74 000 000 HUF
1 072 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (54738327)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Ne maradj le Monor egyik leggyorsabban elkelő újépítésű projektjéről! Vásárolj Monor egyik legjobb, bizonyítottan megbízható k...
87 500 000 HUF
1 093 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyömrői ikerház hirdetés (84994324)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1334 m2
Szobaszám: 3
Modern és energiatakarékos ikerházfél eladó gyömrőn, ERZSÉBETTELEPEN! Gyömrő kedvelt és csendes részén, Erzsébettelepen kínálo...
96 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (34117843)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Monoron eladó, újépítésű, 3 szoba + nappalis, garázskapcsolatos ikerházfél, kb. , 250 Nm-es telekkel, ajándék konyhabútorral! 3...
85 900 000 HUF
1 115 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (44457244)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző sorházi lakás Dunaharasztiban, amely a letisztult formavilág és a precíz kivitelezés mellett a nyugalom és ...
117 900 000 HUF
1 437 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (47736349)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 10. kerületében eladásra kínálok egy praktikus elrendezésű loggiaval ellátott 8. emeleti 68nm-es lakást. Az ingatlanba...
73 900 000 HUF
1 086 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (74494766)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületének egyik legdinamikusabban fejlődő, Duna-part közeli részén kínálok megvételre egy 2009-ben épült, liftes...
74 900 000 HUF
1 741 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (82886398)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dunaharaszti csendes, rendezett részén eladó egy 86 m²-es, külső feljárattal megközelíthető emeleti + tetőtéri lakás, amely tár...
76 000 000 HUF
883 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (72373224)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 2
Taksony egyik legkedveltebb, nyugodt kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 55 m²-es, jó elosztású ikerházat, amely egy 424 ...
56 900 000 HUF
1 034 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (33463853)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan tulajdoni lapon lakóház, udvar besorolású. Főbb jellemzők: Tégla építés Cseréptető fedés Fa és műanyag nyílászáró...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34485312)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség a Belváros szívében ahol a klasszikus elegancia találkozik a modern luxussal! Budapest v. kerületének egyik leg...
149 900 000 HUF
2 141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (88934337)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 7
Kétgenerációs családi ház Szigetszentmiklóson – Kiváló lehetőség összeköltözőknek! Eladó egy nettó 157m2-es tágas, téglából é...
99 999 000 HUF
518 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (72335453)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz Csepel szívében – Felújított, alacsony rezsivel, saját parkolóval! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal ren...
49 900 000 HUF
1 663 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (43483362)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 3
Csepelen az Erdősoron eladó egy hitelezhető, jogilag rendezett, bővítési lehetőséggel rendelkező, saját igényre formálható csal...
108 990 000 HUF
990 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi ikerház hirdetés (74667494)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 4
Eladó 71 m²-es ikerházfél Maglód nyaralóövezetében, csendes zsákutcában. Maglód nyaralósi részén, nyugodt, csendes zsákutcában ...
92 500 000 HUF
1 302 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi ikerház hirdetés (74667494)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 4
92 500 000 HUF
1 302 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34585499)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, azonnal költözhető lakás a XI. kerület közkedvelt részén, az Aliz utcában Eladásra kínálunk a XI. kerületben,...
94 900 000 HUF
2 206 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23938332)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adott...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (37543737)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó lakás a IX. kerületben, belső ferencvárosban ráday utca mellett, közel a DUNÁHOZ! (For English please scroll down) Bel...
149 900 000 HUF
1 427 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27579342)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás a mester UTCÁBAN! Eladó 70nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű fe...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal