Eladó ingatlan Gyál környékén (28730 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 730 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75734262)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új okosotthon a népszerű budaparton a kopaszi-gát SZOMSZÉDSÁGÁBAN! 2027. 2. Negyedéves átadással kínáljuk ezt a mesés 2 szobá...
107 500 000 HUF
2 193 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49587839)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VIII. kerület egyik különleges hangulatú, történelmi miliővel átitatott részén kínálunk megvételre egy igazán egyedi adottság...
121 000 000 HUF
1 043 103 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63347223)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (95347334)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Csepelen, a Duna-part közelében, csendes környezetben! Csepelen, frekventált elhelyezkedés mellett, mégis parkosít...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74729382)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (44992539)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 5
Eladó 3 szintes családi ház Szigethalom központjában! Eladó Szigethalom központjában egy 2005-ben épült, téglaépítésű, cserép...
78 000 000 HUF
430 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi hétvégi ház hirdetés (29337297)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 4
Eladó közvetlen vízparti nyaraló Dunavarsányban Különleges adottságú, közvetlen Duna-parti téglaház eladó Dunavarsány csendes,...
85 500 000 HUF
570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32765253)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy felújított téglaépítésű lakást Budapest szívében, a Sobieski János utcában. A belvárosi 1. emeleti ingat...
59 900 000 HUF
1 815 151 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42986534)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi lakás, amibe azonnal be akarsz KÖLTÖZNI Középső-Erzsébetvárosban, a Magyar Színház szomszédságában eladó egy teljesk...
81 900 000 HUF
1 742 553 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36375712)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Soroksár frekventált részén eladó lakások! Az ingatlan teljesen felújított, új tetőt kapott, 3 rétegű műanyag nyílászárókkal,...
53 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (87496964)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 2 szoba hallos lakás, 71 nm-es, a nappali ablakai és az erkély a Dunára és a budai Várra PANORÁMÁS. A társasház folyamatosa...
193 400 000 HUF
2 723 943 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43389831)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
507-Es lakás 51 nm + 8, 2 nm terasz A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis ...
97 900 000 HUF
1 919 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55672359)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Megvételre kínálunk Budapest XX. kerületében egy téglaépítésű házban található, 30 nm-es, 1 sz...
33 500 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai lakóövezeti telek hirdetés (53452322)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: n/a
Álmodott már egy nyugodt, természet közeli helyről, mégis elérhető áron? Most megtalálta! Délegyháza közkedvelt Széchényi tel...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72785495)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sürgősen eladó! ! ! ! ! ! Vidékre költözés miatt eladó szeretett 82 m2-es, 2+1 félszobás, tágas terekkel rendelkező, körbejárh...
109 900 000 HUF
1 340 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (58469836)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tervezhető nyugalom a XVII. kerületben: Két szintes családi ház garázzsal, kerttel jó áron eladó. Keresi a békés, kertvárosi él...
119 000 000 HUF
1 122 641 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85745879)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 Nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsal Eladásra kínálunk Újbuda egyik ...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (32472364)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 637 m2
Szobaszám: 4
Amerikai konyhás nappali + 3 hálószobás kétgenerációssá alakítható családi ház napelemmel, medencével, utcafrontra nyíló üzleth...
193 000 000 HUF
1 037 634 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (98487674)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi nyüzsgés, mégis tökéletes csend? Alakítsd saját ízlésedre ezt a remek elosztású lakást a Móricz Zsigmond körtéren! ...
89 900 000 HUF
1 426 984 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (84566949)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, felújított 3 szobás lakást erkéllyel kínálok megvételre őrmezőn, a XI. kerületben panorámás kilátással! Budapest X...
82 000 000 HUF
1 490 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal