Eladó ingatlan Gyál környékén (28733 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 733 db
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (83485446)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó álomotthon délegyházán a tavak KÖZELÉBEN! ! ! Eladóvá vált egy igazi álomotthon Pest vármegyében, Budapesttől 30 percre...
157 000 000 HUF
1 162 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37469457)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Igényes, modern otthon eladó – költözhető állapotban! Eladásra kínálunk egy 2016-ban épült 148 m2-es 5 szobás, kiváló állapotú...
158 900 000 HUF
1 177 037 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (64426553)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨ Van az a lakás, ahová belépve azonnal azt érzi az ember: „Ide jó lenne hazatérni. ”? ? ? ? ? ? ? ? Ez az Albertfalva szívéb...
82 000 000 HUF
1 952 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47638239)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség Sashegyen – 56 m²-es, világos, kiválóan alakítható lakás zöldövezetben OTTHON start feltételeinek megfelel! E...
85 000 000 HUF
1 465 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59732937)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos lakás Zugló közkedvelt részén! Zugló egyik kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 3. emeleti, franc...
59 900 000 HUF
1 576 315 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12555378)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 990 000 HUF
1 363 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (43259916)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stílusos otthon kiváló elosztással – ideális CSALÁDOKNAK Budapest 18. kerületének egyik közkedvelt, jól élhető részén kínálunk...
57 900 000 HUF
981 355 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi sorház hirdetés (38438237)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 152 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb, csendes és rendezett részén, a Gloriett-telepen kínálunk megvételre egy hároms...
136 500 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24424734)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Klauzál téren egy 39 nm-es, jó állapotú, 4. emeleti polgári lakás, amely egy 1920-ban épült,...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47536336)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
**Eladó egy kiváló állapotú, teljes körűen felújított lakás Budapest VII. kerületében, a Klauzál tér közelében, egy 1920-ban ép...
61 000 000 HUF
1 564 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37917774)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertkapcsolatos otthon extra kényelmi lehetőségekkel – ne hagyd ki! Eladó egy 42 m²-es, praktikus elosztású lakás, amely ideál...
62 890 000 HUF
1 497 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (26362492)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 2
XIX. Óváros, 2 db. Felújítandó házrész. Befektetők, ingatlan flippingel foglalkozók FIGYELEM! ! ! Kispest óvárosi részén kínálo...
59 900 000 HUF
788 157 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi ikerház hirdetés (54777334)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
A település központjában, mégis csendes kis utcában kínálok megvételre egy 2025-ben készült minőségi kivitelezésű, kiváló elren...
92 990 000 HUF
1 056 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (24739974)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 3
Eladó 82 nm-es családi ház Bugyin- Tágas, kényelmes, tele lehetőségekkel! Az ingatlan 1128 nm-es gondozott, öntöző rendszerre...
89 900 000 HUF
1 096 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (84745995)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek: 256 nm-es telekrész tartozik ...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (81899125)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 64 m²-es, +10, 5 m² erkéllyel rendelkező, világos és modern lakás Budapest XI. kerületében! a lakás praktikus elosztá...
129 000 000 HUF
2 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33543475)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegáns, felújított nagypolgári lakás az Operánál tér, életérzés, presztízsA VI. kerület szívében, az Operától pár lépésre kíná...
126 500 000 HUF
1 976 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (42667264)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Keres egy stabil, azonnal jövedelmező befektetést Budapest belvárosának egyik legdinamikusabb gasztronómiai sétálóutcájában? a ...
230 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34935494)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás lakás a Gellért-hegy tetején - ritka lehetőség Budapest felettBudapest egyik legexkluzívabb és legkeresettebb részén,...
350 000 000 HUF
3 431 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (24577939)