Eladó ingatlan Gyál környékén (28634 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 634 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47436574)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kelenföld, Albert utcai park közelében eladó egy 2+1 szobás összkomfortos lakás. a társasház saját kerttel rendelkezik, jó álla...
105 900 000 HUF
1 534 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (64648328)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon start hitelre alkalmas lakás! Eladó az Üllői út közvetlen szomszédságában a Budapest 18. kerületében a Havanna lakótelep...
57 900 000 HUF
981 355 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (97379445)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a budai i. kerület egyik legkedveltebb részén, a Naphegyen egy 40 nm-es, földszinti, világos, kétszobás lakás. a környék ...
72 900 000 HUF
1 822 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (55452334)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest 11. kerületben, a gazdagréti lakótelepen eladó egy 6. emeleti 67 nm-es, erkélyes panel lakás gyönyörű panorámával, 1+3...
94 000 000 HUF
1 402 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (55452334)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
94 000 000 HUF
1 402 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (29717467)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületében, a Lőcsei út szomszédságában, eladó egy 25m2-es, egyszobás, délnyugati tájolású, földszinti lakás. A...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (56443337)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Józsefváros, Panorámás Déli fekvésű 3 szobás erkélyes klimatizált lakás eladó a Baross utcában. A jó elrendezésű 64 m2-es, 9. ...
74 800 000 HUF
1 168 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyedi garázs hirdetés (54947849)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó garázs a 18 kerület Nefelejcs utcai garázssor hátsó, jobbik részen. Önálló garázs, külön helyrajzi számon lévő, saját tul...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (94783499)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XVII. kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (53224757)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. Ker. Újlak utcában egy 51nm-es, egy+ 2 félszobás első emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ....
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (37273477)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszinti lakás Gyömrő központjában, kertkapcsolattal, udvari parkolási lehetőséggel. Gyömrőn, egy téglaépítésű 6 lakáso...
74 000 000 HUF
1 072 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (43593246)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiváló állapotú 3 szobás lakás Kispesten. a lakás rendkívül jó helyiségelosztással rendelkezik. Az otthonban tágas, világos nap...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (22939634)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás nagy kerttel a XVII. kerületben! Budapest XVII. kerületében, a Csabai úton kínálok megvételre egy 107 m²...
80 000 000 HUF
747 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (36467843)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
Rendezd be saját ízlésed SZERINT! Roppant világos jó tájolású, jó elosztású ingatlan. Kialakítása: 2 szoba, nappali, konyha, fü...
73 900 000 HUF
821 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori csúsztatott zsalus lakás hirdetés (47488432)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Monor központjában kínálok megvételre egy 4 emeletes Társasházban lévő 4. emeleti, 2 szobás, Tehermentes, Azonnal költözhető Er...
53 000 000 HUF
913 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72673247)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már