Eladó ingatlan Gyál környékén (28786 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 786 db
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (82674733)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tisztelt Érdeklődő! 3%-Os hitelre alkalmas, szigetelt 2+1 szobás 70 négyzetméteres családi ház kerül értékesítésre. Az inga...
82 900 000 HUF
1 201 449 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi lakóövezeti telek hirdetés (33839387)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegyében, Taksony kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 851 m2-es, belterületi építési telket. Az ingatlan a ...
39 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monori ikerház hirdetés (59893733)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Monoron eladó, újépítésű, 4 szoba + nappalis, dupla fürdőszobás, garázskapcsolatos ikerházfél, kb. , 200 Nm-es telekkel, csator...
112 000 000 HUF
1 087 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (33543385)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1357 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrő csendes utcájában egy 140nm-es 3 szobás étkezős, alápincézett fedett teraszos családi ház! Épület: 2008-ban épü...
96 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (72773832)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 6
Olyan otthont keres ahol mindenki elfér? Szeretné a saját igényeire szabni? a közlekedés legyen jó, de a környék meg csendes? A...
139 900 000 HUF
710 152 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (29793423)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Monoron eladó, újépítésű, 3 szoba + nappalis, dupla fürdőszobás, garázskapcsolatos ikerházfél, kb. , 200 Nm-es telekkel, csator...
104 000 000 HUF
1 106 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33438534)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, Ligetvárosban 95 m2-es lakás ELADÓ! A VII. kerület közkedvelt részen, a Damjanich utcában kínálunk...
104 900 000 HUF
1 104 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23325787)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Eladó tágas - két bejáratos - 3+1 félszobás lakás - a corvin negyed szívében - csendes UTCÁBAN. *** Budapest VIII. kerületé...
119 800 000 HUF
1 060 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72853532)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72747332)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 4 szobás, tágas, napfényes, panorámás otthon a megújuló Józsefváros szívében! Eladásra kínálunk egy 95 nm-es, kiváló ad...
119 000 000 HUF
1 279 569 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (59332643)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vízparti Új építésű lakások megbízható, referenciákkal rendelkező BERUHÁZÓTÓL! BUDAPEST XI. kerületében, közvetlenül a duna PA...
112 583 333 HUF
1 542 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37383447)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Otthon a Városliget közvetlen közelében, ahol a város és a nyugalom találkozik*** Vannak lakások, és van az otthon, ahová j...
87 000 000 HUF
1 298 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (75243339)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 4
Üllő kedvelt, mégis nyugodt részén kínálunk megvételre egy 92 m2-es, kétszintes, duplakomfortos társasházi lakást, amelyhez 50 ...
81 900 000 HUF
890 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (97532877)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó lakás Csepelen - kiváló lehetőség! Csepelen eladó egy 38 m2-es, 1 szoba + konyhás lakás a 3. emeleten. Főbb...
43 500 000 HUF
1 144 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65935619)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94375677)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyetem...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23783487)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyeteme...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (46853524)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Két lakásos ingatlan - számtalan LEHETŐSÉGGEL A XIV. kerületben, Alsórákos családi házas övezetében eladó egy 113 nm-es, jelen...
148 900 000 HUF
1 317 699 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (54148463)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Csepelen, a Duna-part közelében, csendes környezetben! Csepelen, frekventált elhelyezkedés mellett, mégis parkosít...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi lakóövezeti telek hirdetés (67943247)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2555 m2
Szobaszám: n/a
***************Befektetők, építkezni vágyók FIGYELEM! ! ! ! *************** Kivételes befektetési lehetőség! ! ! ! Eladó egy 25...
59 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal