Eladó ingatlan Gyál környékén (28634 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 634 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (12677467)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 nm-es, 2 szobás, felújított lakás a 6. kerületben, a Weiner Leó utcában Budapest egyik legkedveltebb városrészében, a...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46393465)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VII. kerületében, az István utcában, egy rendezett társas házban található, jó elosztású, 3 szobás lakás. Az ing...
99 900 000 HUF
1 161 627 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (13547797)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 55 nm-es, 1 szobás, felújított lakás a 6. kerületben, a Weiner Leó utcában Budapest egyik legnépszerűbb városrészében, a...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93988729)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 58 négyzetméteres, háromszobás lakás Budapest 7. kerületében, a Károly körúton, liftes társasház első emeletén. Az ...
79 900 000 HUF
1 377 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (62915623)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3%-Os kedvezményes hitel felvételére alkalmas INGATLAN! Eladásra kínálunk Budapest x. kerületének közkedvelt részén, Óhegyen,...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (25486653)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó délnyugati fekvésű kétszobás lakás az óhegy park közvetlen KÖZELÉBEN! ! ! Az ingatlan jelenleg felújítás alatt áll, így...
53 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (58347425)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispest egyik legkedveltebb részén, a hangulatos Wekerletelep szívében kínálunk megvételre egy 46 nm-es, 1. emeleti tégla lakás...
56 900 000 HUF
1 236 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (27446847)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csepel központi részén, az Ady Endre úton kínálunk megvételre egy 46 nm-es, 1+1 félszobás lakást. Az ingatlan közepes állapotú,...
47 900 000 HUF
1 041 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (71355942)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es felújítandó panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (23959527)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi családi ház hirdetés (48334493)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kizárólag a judit ingatlan-, és hiteliroda KÍNÁLATÁBAN! ! ! HASZNÁLJA ki a csok+ kamattámogatott hitel előnyeit, a 4% illeték...
111 000 000 HUF
902 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai ikerház hirdetés (37736959)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 5
***Csok pluszra alkalmas családi házak DÉLEGYHÁZÁN! *** Pest megyében, Délegyháza újépítésű részén eladó 115 négyzetméteres, na...
86 000 000 HUF
747 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (42458385)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos lakás pest MEGYÉBEN! Dunaharaszti egyik csendes, családias részén kínálunk megvételre egy igazán különleges ha...
76 000 000 HUF
883 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (95422588)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 4
***Otthon start programra - 3%-os hitelre alkalmas családi ház pest MEGYÉBEN! *** Teljesen felújított családi ház Dunavarsányba...
147 900 000 HUF
1 027 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (29459783)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaharaszti egyik csendes, családias részén kínálunk megvételre egy igazán különleges hangulatú, emeleti + tetőtéri kialakítás...
76 000 000 HUF
883 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőpakonyi családi ház hirdetés (33699558)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 5
Felsőpakonyon, családias hangulatú szomszédságban kínálunk 126 m2 alapterületű új építésű ingatlant nagyon kedvező áron! A ko...
125 000 000 HUF
992 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41164343)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla társas ház első emeletén egy 47 nm alapterületű 2 s...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (14653276)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 4
Maglód Nyaraló részén, nyugodt, csendes zsákutcában eladó egy 2013-ban épült, 71 nm-es ikerházfél, 328 nm-es saját kerttel és 1...
92 500 000 HUF
1 302 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (38262533)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 3
Csendes Ganzkertvárosi utcában két különálló lakóegység egy 2 410 m²-es telken Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb...
95 000 000 HUF
989 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (91958743)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Az Üllői úttól alig pár méterre kimondottan frekventált helyen eladó lakóövezeti telek felújítandó vagy bontandó családi házzal...
54 900 000 HUF
422 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal