Eladó ingatlan Gyál környékén (28787 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 787 db
youtube videó Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (15939944)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 3
Soroksáron a Hősök terénél eladó, 4 lakásos társasházban, 85nm tetőtéri lakás. Az ingatlanhoz tartozik 52nm terasz, 28nm garázs...
85 900 000 HUF
1 010 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27354447)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Mester utca – Vaskapu utca környékén, újszerű, erkélyes 29nm-es egyszobás garzon 4szintes modern házban eladó. 2...
63 500 000 HUF
2 189 655 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573961)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alacsony rezsi, maximális komfort –Felújított garzon azonnali költözéssel! ​Eladásra kínálunk egy fiatalos, 31 nm-es, tehermen...
34 850 000 HUF
1 124 193 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (12743343)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 6
Otthon és lehetőség egy helyen, hangulatos családi ház eladó Szigetszentmiklós szívében! Szigetszentmiklós kedvelt részén, az...
129 000 000 HUF
1 032 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (77634652)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ócsán, csendes utcában a 70-es években épült 3 szobás 76 m²-es, teljes felújításon átesett családi ház 600 m²-es telken. ...
76 900 000 HUF
854 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (57429414)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! ! Eladó egy kiváló elosztású 60nm-es tégla lakás a közkedvelt Nagyvárad tér közvetlen közelében. Ha fonto...
77 000 000 HUF
1 283 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (67444637)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 3
Többgenerációs családi ház Budapest XXI. kerületében – két épület egy telken, nyugodt környezetben! Budapest XXI. kerületének...
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (37535749)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség zugló SZÍVÉBEN! A Thököly út legjobb részén eladó egy bármilyen tevékenységre alkalmas 80 m2-es üzlethelyi...
99 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (82976568)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
99 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (56353473)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
99 000 000 HUF
1 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi egyéb ipari ingatlan hirdetés (42844693)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Maglód apct Trigo Ipari-és Logisztikai Park Saját telephely kis- és középvállalkozásoknak A Maglódon, az m0 autóút és a Liszt ...
674 561 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (95396782)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklós egyik jó elhelyezkedésű, nyugodt részén kínálunk megvételre egy igazi ritkaságnak számító, téglaépítésű, 98 m...
79 990 000 HUF
816 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74342339)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk eladásra egy 47 nm...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (96424296)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IX. kerületében a Mátyás utcában eladó egy 41 m²-es, nagy belmagasságú polgári lakás. Az ingatlan elhelyezkedése és ad...
63 000 000 HUF
1 536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (17577882)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív luxuslakás eladó Budapest v. kerületének egyik legimpozánsabb épületében, a Vígszínház közvetlen közelében Budapest v...
270 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (84329433)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern Elegancia a Megújuló Kulturális Negyedben Vannak helyszínek, amelyek értéke szemmel láthatóan emelkedik. a IX. kerület ...
99 900 000 HUF
1 783 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (35334391)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
****Hangulatos 2+1 szoba hallos lakás dupla ERKÉLLYEL****Budapest 14. kerületében, Zugló gyorsan fejlődő részén a Gizella utca-...
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (59342743)