Eladó ingatlan Gyál környékén (28632 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 632 db
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (74749299)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű, modern családi ház Rákoscsaba-Újtelepen kertkapcsolattal, garázzsal, napelemmel! Eladó egy nettó 120 m²-es, nappali...
139 000 000 HUF
1 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (47147837)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 6
Csodálatos okosothon eladó PÉCELEN. Nem szeretnél gázszámlát fizetni? Álmai otthonát keresi? Akkor olvasd végig. . . Eladóvá vá...
249 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monori családi ház hirdetés (35556521)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 8
Kivételes befektetési lehetőség Monoron! Monor csendes, mégis jól megközelíthető részén, közel a központhoz 190 m²-es, teljeskö...
149 000 000 HUF
784 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (37448343)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház lehetőségekkelÜllőn kínálunk megvételre egy 62 m²-es, felújítandó családi házat, 523 m²-es telken. Az i...
56 000 000 HUF
918 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (52884597)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 5
Modern családi ház eladó Szárazhegyen – a 17. kerület egyik legkedveltebb részén! Kivételes lehetőség várja új tulajdonosát a R...
173 400 000 HUF
1 605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (29525457)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kertvárosi lehetőség RákoshegyenKeresed azt a házat, ami már ma otthon lehet és közben teret ad a terveidnek...
99 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (43823762)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 3
Rendezd be saját ízlésed SZERINT! Roppant világos jó tájolású, jó elosztású ingatlan. Kialakítása: 2 szoba, nappali, konyha, fü...
72 900 000 HUF
998 630 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (31287994)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 6
Inárcs központjában eladó egy összesen 150 m2-es családi ház, mely két generáció együttélését teszi lehetővé! ! ! Az összesen 6...
89 900 000 HUF
595 364 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (71433792)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 3
Kertvárosi idill Kistarcsa szívében! Teljesen felújított, önálló családi ház tágas, világos, otthonos! Eladó Kistarcsa központj...
150 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (79517737)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 5
Tágas, két szintes családi ház nagy telekkel eladó Gyömrő központjában, a közkedvelt Klotild-telepen! Eladó Gyömrő egyik kerese...
99 900 000 HUF
555 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (45474862)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy felújítandó, 180 m^2-es családi ház Ócsa csendes, hangulatos utcájában. a nagy telekkel rendelkező ingatlan Pest megy...
83 000 000 HUF
461 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (54947425)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Szőlőliget Ökoparkban 2023-ban átadott Furmint II. Lakóparkban eladó egy 1. emeleti 153 m2 alapterületű, összességében 47 m2 du...
255 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (72283349)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 299 m2
Szobaszám: 5
Eladó a Vecsésen egy bruttó 141 nm-es, nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes ikerház...
198 000 000 HUF
1 404 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (29346558)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Nagytarcsán sürgősen eladó egy 193 nm-es gyönyörű állapotban lévő ikerház fél! Szerkezetileg és esztétikailag is kifogástalan! ...
169 900 000 HUF
880 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei családi ház hirdetés (32571499)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 4
Energiatakarékos családi HÁZ! Eladásra kínálunk Mendén, egy minden igényt kielégítő, magas műszaki tartalommal, parkosított, me...
153 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (47648631)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Monoron a központban eladó, egy újépítésű, 3 szoba + nappalis, tároló kapcsolatos ikerházfél, kb. , 500 Nm-es telekkel! Önálló ...
83 900 000 HUF
1 035 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (48434437)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 183 m2
Szobaszám: 4
Eladó Csévharaszton egy 2021-ben épült, korszerű műszaki tartalommal rendelkező 113 nm-es sorházi lakás, rendezett, újépítésű k...
69 900 000 HUF
618 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (47942916)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 6
Kistarcsa varázsa abban rejlik, hogy bár Budapest közelében fekszik, mégis megőrizte vidéki, békés hangulatát. Az itt élők élve...
170 000 000 HUF
739 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (34728454)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
134 900 000 HUF
1 124 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (42964459)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 395 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 6
Eladó luxus családi ház a 17. kerületben! Medence! Szauna! Nagy terek! Minőségi anyagok! Fűtött 2 állásos garázs! Az ingatlan e...
295 000 000 HUF
746 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal