Eladó ingatlan Gyál környékén (28632 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 632 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27732741)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, erkélyes lakás csendes környezetben, kiváló közlekedéssel újbudán A XI. kerület közkedvelt részén, a Halmi utcában,...
73 900 000 HUF
1 421 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (15412773)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az i. kerület csendes kellemes, keresett részén eladó egy 50 nm-es, napsütéses, 1+hallos, erkélyes, átlagos állapotú, 3. emelet...
82 900 000 HUF
1 658 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34623342)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Városligetnél szép házban emeleti garzonlakás eladó! Eladásra kínálunk egy felújítandó állapotú, téglaépítésű lakást a Városl...
52 000 000 HUF
1 925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (23739785)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 63 m²-es, napfényes, 3. emeleti, erkélyes, panorámás lakás Budapest XXI. kerületében, a Krizantém utcában. A lakás ...
66 500 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (58633942)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
(For English scroll down) Budapest szívében, a Dohány utcai Zsinagóga közvetlen szomszédságában kínálunk megvételre egy igazán...
42 900 000 HUF
2 523 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75244748)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
(For English scroll down) Mini otthon nagy hangulattal a Mátyás téren – ahol minden kézre esik Eladó a VIII. kerület egyik eg...
24 500 000 HUF
2 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76149478)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
(For English scroll down) VII. kerület, Hernád utca – 71 nm-es, erkélyes, hangulatos otthon eladó! Budapest szívében, mégis ...
86 900 000 HUF
1 223 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (55393644)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 4
Tópark Lakópark Dunaharaszti! Modern kialakítású, kétszintes ikerházfél eladó, nyugodt kertvárosi környezetben, átgondolt ala...
186 000 000 HUF
1 162 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (73399942)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Gazdagrét közkedvelt részén egy 28 m²-es, parkra néző, földszinti garzonlakás. A lakás alacsony fenntartási költségű, a...
52 900 000 HUF
1 889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24332767)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ritka AJÁNLAT! A 14. kerület, kellemes, frekventált részén, a Stefánia úton kínálunk eladásra egy teljes körűen, ízlésesen fe...
109 000 000 HUF
1 362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (99979133)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 4
Dunaharasztin a Tópark Lakóparkban eladásra kínálunk egy 191 nm-es új építésű, panorámás vízparti ikerház felet magas minőségbe...
259 000 000 HUF
1 356 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti lakóövezeti telek hirdetés (48235623)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1067 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Dunaharasztin az Új Tópark Lakóparkban egy 1067 nm-es építési telket. A telek közvetlen vízparti! Ára: 15...
150 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23433339)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben, Erzsébetvárosban egy 88 nm-es, különleges - történelmi homlokzattal rendelkező társasházban 4+1fél szo...
199 700 000 HUF
2 269 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (67364939)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 2
Eladó Zuglóban, Alsórákos kertvárosi részén egy 396 m2 telken található 56 m2-es ingatlan, amelyhez egy 31 m2-es, nagyobb részt...
115 000 000 HUF
1 619 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (49413589)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó tágas családi ház Budapest XVIII. kerületének zöldövezeti részén – akár kedvezményes 3%-os hitellel Budapest XVIII. kerü...
124 900 000 HUF
1 086 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (18437231)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Best FAMILY MADÁRHEGY középső részén, kiváló helyen, nagy KERTTEL Frekventált utcában, csendes helyen épülő n+3 szobás, (akár n...
249 000 000 HUF
2 165 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi ikerház hirdetés (43636139)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 4
Best family IGÉNYES modern ikerház madárhegy középső RÉSZÉN A legjobb HELYEN Teljesen beépült, frekventált utcában, csendes hel...
239 000 000 HUF
2 078 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (39613448)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Praktikus beosztású újszerű zöldövezeti lakás n+3 /1. Em ÉLMÉNYPARK BELÉPŐVEL! Extra minőségű, újszerű 1 emeleti 96 nm-es n+3...
199 000 000 HUF
2 072 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47139333)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy örökpanorámás, közvetlen dunaparti, kétszintes lakás a Boráros téren. Alsó szint: előszoba, nappali, szoba, konyha, ...
229 000 000 HUF
2 267 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (13949618)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Saját részre és befektetésnek is tökéletes! ! ! *** Amennyiben egy kiváló és értékálló befektetést, netán remek elrendezés...
110 000 000 HUF
1 803 278 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal