Eladó ingatlan Gyál környékén (28632 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 632 db
Eladó Budapest XXI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (29252444)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, jó elosztású lakás eladó a Vízmű lakótelepen! Eladó egy 54 m²-es, 2. emeleti, napfényes lakás egy 4 emeletes társash...
54 800 000 HUF
1 014 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75483477)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 14. kerületben, a Stubnyai utcában egy állógalériás garzonlakás. Az alsó szint 9 nm, az állógaléria további 6 nm-rel nö...
29 900 000 HUF
1 993 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (89499744)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kosztolányi Dezső térnél a Feneketlen -tó közelében eladó egy 2 szoba+hallos, 83 nm - es, erkélyes, panorámás, Felújítandó laká...
109 500 000 HUF
1 319 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (67683373)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1905 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csepelen a Cseresznyefa Utcában 1/1-Es Nagy Telek Felújítandó Házzal Eladó! -Telek: 1905nm, utcafrontja kb. 23M -ház: kb. 25N...
32 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (58453522)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Csak a Balla Ingatlan Kínálatában! Eladó Budapest x. kerületében Óhegyen egy exkluzív hangulatú, panorámás teraszos téglalaká...
209 900 000 HUF
1 841 228 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77264713)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. Zugló központi részén, Bosnyák tértől pár perces sétára kínálunk megvételre egy földszintes, udvari bejáratos, 28 nm-es, k...
37 900 000 HUF
1 353 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (94529977)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1317 m2
Szobaszám: 4
Nagy Telek, Masszív Ház, Rengeteg Lehetőség – Gyömrőn! Gyömrőn, nyugodt, családi házas környezetben eladó egy 1317 m²-es telk...
110 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (49234377)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3+ 4 fél
Kispest Óvárosában duplakomfortos nagy családi ház eladó – kiváló szerkezeti állapotban, hatalmas térrel Eladó Kispest Óvárosá...
119 000 000 HUF
619 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72948519)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magas Hozamú Befektetést Keres? Vagy Kiemelkedő Presztízsű Környékre Költöztetné Vállalkozását? Esetleg Egy Patinás Környéken, ...
134 000 000 HUF
1 614 457 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (58277841)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 3
Vecsés központi részén, gondozott utcában, 1043 nm-es telken, '68-as évben, téglából épült, családi ház eladó. A házban előszo...
81 900 000 HUF
862 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (33687273)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 478 m2
Telekterület: 749 m2
Szobaszám: 12
Sashalom szélén, 4 szintes, csendes, családi házas övezetben lévő, 4 lakásból és két műhelyből álló, több bejáratos, sarkon elh...
349 900 000 HUF
732 008 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45175244)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Palotanegyed egyik legkeresettebb részén, a Corvin-negyed közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 82 nm-es, első emeleti,...
89 900 000 HUF
1 096 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73232549)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében kínálunk megvételre egy 75 m²-es tégla lakást. A keleti tájolásnak köszönhetően a lakás kellemesen...
82 000 000 HUF
1 093 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (18934682)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
A Zsinagóga közelében kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, két bejáratos, minőségileg felújított és kett...
199 000 000 HUF
1 825 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63197776)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Városliget közelében kínálunk megvételre egy kellemes hangulatú, első emeleti lakást rendezett társasházban. Az ingatlan prakti...
68 000 000 HUF
1 387 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (82326989)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
Tágas belvárosi OTTHON Tágas, kiváló adottságú lakás Budapest egyik legkedveltebb belvárosi környezetében. A 125 m²-es ingatl...
178 400 000 HUF
1 427 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (64983742)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó erkélyes, felújítandó lakás a VII. kerület, Hernád utca közkedvelt részén! A 90 nm-es, 4 szobás ingatlan (3 szoba külön...
104 900 000 HUF
1 165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (38394452)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy hangulatos kis telek Csepel kertvárosi részén – felújítandó vagy újra álmodható házzal! Kizárólag a The Hunters irod...
45 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (25453576)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 6 fél
✅Prémium otthon hatalmas tetőterasszal Zugló szívében – Paskal Rose lakópark Van az a pont, amikor egy lakás többé válik egysz...
179 900 000 HUF
2 431 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (15973477)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 610 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 14
Budapest egyik legpezsgőbb, folyamatosan fejlődő és turisztikailag kiemelt részén Belső-Erzsébetváros, Dohány utcában kínálunk ...
840 000 000 HUF
1 377 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal