Eladó ingatlan Jász-Nagykun-Szolnok megye (2745 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Jász-Nagykun-Szolnok megye

Rendezés:

Összes találat: 2 745 db
Tulajdonostól!
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (23467555)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A Tisza-tó északi medencéjében fekvő Tiszafüred és környéke a csendes természeti környezetre vágyók kedvelt helye. a település ...
76 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (93642319)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
95 000 000 HUF
655 172 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Tulajdonostól!
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (82737857)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Leírás Kihasználatlanság miatt eladó Túrkeve központ közeli nyugodt csendes utcájában egy teljes felújításon átesett családi há...
55 000 000 HUF
350 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyiváni családi ház hirdetés (67533936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1251 m2
Szobaszám: 2
A Tisza-tó Magyarország második legnagyobb összefüggő vízfelülettel rendelkező tava. Az itteni növény- és állatvilág összehason...
6 100 000 HUF
74 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaigari családi ház hirdetés (95656637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2
Kellemes eredeti autentikus külsővel és jó lokalizációval várja új tulajdonosát egy jó állapotú parasztház! Kínálatom újabb in...
5 500 000 HUF
48 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszasülyi családi ház hirdetés (53753778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó családi kertes ház Tiszasülyön! Szolnoktól 40 km-re , az élő Tiszától 400 méterre. A ház 2 szobával , előszobával, fürdő...
13 000 000 HUF
162 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Eladó Karcagi tanya hirdetés (44234549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 32000 m2
Telekterület: 32000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó mezőgazdasági ingatlan. Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében Karcag Magyarka központban. Karcagtól 4km-re jól megközelithető ...
200 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Tiszaugi fejlesztési kereskedelmi terület hirdetés (78324997)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 31814 m2
Szobaszám: n/a
Tulajdonostól eladó a Navigátor Kikötő Tiszaugon, bejáratott, fizetőképes, stabil ügyfélkörrel Ezt a lehetőséget Önnek találtá...
238 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaörsi családi ház hirdetés (37853534)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1649 m2
Szobaszám: 3
Tiszaörs Jász-Nagykun-Szolnok vármegye északkeleti részén, a Tisza-tótól 14 kilométerre helyezkedik el a Hortobágyi Nemzeti Par...
19 990 000 HUF
166 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászszentandrási családi ház hirdetés (93374969)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1494 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászszentandráson egy 97, 6 nm-es vegyes falazatú családi házat 1494 nm-es te...
29 500 000 HUF
304 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (73277747)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Szolnok Széchenyi városrészén eladásra kínálunk egy 111 nm-es, 3 szobás, igényesen felújított cs...
67 900 000 HUF
611 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (29443328)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 4
Cserkeszőlőn kiváló elhelyezkedésű, 137 m²-es téglaház eladó! Cserkeszőlő egyik legjobb részén kínálom megvételre ezt a 137 m² ...
68 000 000 HUF
496 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (44564748)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 4
68 000 000 HUF
496 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (63351652)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 4
Jászfényszarun, a központhoz közel felújított családi ház eladó! Az ingatlan kiváló választás lehet nagyobb családok számára,...
54 000 000 HUF
385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (57338667)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 911 m2
Szobaszám: 5
Felújított, 2 generációs családi ház JÁSZFÉNYSZARU Eladó felújított, 2 generációs családi ház Jászfényszaru csendes utcájában....
63 000 000 HUF
403 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (84774461)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1405 m2
Szobaszám: 4
Eladó tervezett újépítésű ház Jászfényszarun! Jászfényszaru csendes, nyugodt környezetében eladó egy 110nm-es alapterületű mo...
78 000 000 HUF
709 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (34171458)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszarun tágas telekkel, külön garázzsal! Jászfényszarun eladó egy 110 nm-es, jó elrendezésű családi ...
27 900 000 HUF
253 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunhegyesi családi ház hirdetés (15834737)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1515 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Kunhegyes központjában! Kunhegyes központi részén eladó egy jó állapotú, vegyes falazatú családi ház, aszfalto...
14 900 000 HUF
212 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martfűi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77639445)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Martfű csendes, mégis jól megközelíthető részén, mindössze 16 km-re Szolnoktól, egy olyan otthon várja új tulajdonosát, ahol mi...
29 200 000 HUF
530 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki családi ház hirdetés (78758642)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1213 m2
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy minden reggel a Tisza-tó nyugalma köszönt - és bár nem közvetlen vízparton, mégis annak minden varázsa karnyúj...
69 900 000 HUF
659 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
← Előző oldal1 / 138 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlan Jász-Nagykun-Szolnok megye? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Jász-Nagykun-Szolnok megye területén található eladó házak, lakások, nyaralók és telkek is. Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó ingatlant keresel, akkor válassz típust a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei házakat, itt az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei lakásokat, itt eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei nyaralókat és itt eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei telkeket. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok oldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod.