Eladó ingatlan Jász-Nagykun-Szolnok megye 40 millióig (1724 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Jász-Nagykun-Szolnok megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 724 db
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (85976735)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Cserkeszőlőn eladó egy tégla, illetve fa kombináció, tetőtér beépítéses családi ház csendes, nyugodt, zöld övezetben! Az 1980-b...
38 000 000 HUF
279 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (37357972)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 2
Eladó 58 nm-es 2 szobás sorházi ingatlan Szolnok belvárosában Szolnok városközpontjában eladó egy 58 nm-es, 2 szobás sorházi in...
34 500 000 HUF
594 827 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (27257575)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet az első lakásvásárlók számára! Jászladány csendes, környékén található, a Hóvirág utcá...
26 900 000 HUF
224 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (38455382)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 1764 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 3
Szandaszőlős nyugodt utcában – felújítandó családi ház nagy TELEKKEL! Eladó Szolnok-Szandaszőlősön, a közkedvelt Körte utcába...
28 500 000 HUF
16 156 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (93437333)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Déli városrészen 112 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház, 71 m2 tégla építésű fel...
39 990 000 HUF
357 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (29639397)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1
Szolnok Alcsi-szigeten, az Alcsi-Holt Tisza vízpart közeli hobbitelek, faházzal. Kiknek ajánljuk? Természetkedvelőknek, kerté...
19 900 000 HUF
1 105 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (82275877)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1686 m2
Szobaszám: 2
Tiszafüred Tiszaörvény városrészén családi ház Kiknek ajánljuk? a vízparti kikapcsolódást kedvelőknek, horgászoknak és vízitúr...
39 000 000 HUF
629 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki tanya hirdetés (79455454)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tisza-tavi nyaraló tele lehetőséggel faház, lakókocsi, építési alap, 555 m²-es telken, strand közelében! ! ! Eladásra kínálok e...
18 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki üdülőövezeti telek hirdetés (29254445)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: n/a
Abádszalókon 561 m2-es üdülőövezeti építési telek eladó! Abádszalókon eladó egy 561 m2-es üdülőövezeti építési telek. Víz, vi...
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaszőlősi családi ház hirdetés (49742334)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 2
Telekáron családi ház Tiszaszőlősön – kiváló ár-érték arány Alapadatok: •Telek: 1899 nm, fás, zöld környezet •Ház: 55 nm haszn...
11 900 000 HUF
216 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki lakóövezeti telek hirdetés (44795931)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 713 nm-es, összközműves építési telek Szandaszőlős csendes, nyugodt utcájában! A kiváló elhelyezkedésű ingatlan ideális...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői egyéb ház hirdetés (94537434)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 3237 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszajenő egyik legnyugodtabb pontján eladásra kínálunk egy jó állapotú, 58 négyzetméteres, k...
13 990 000 HUF
241 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri tégla lakás hirdetés (86257444)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mezőtúron kínálok eladásra egy kertkapcsolatos, 106 nm-es, nappali + 3 szobás, kétszintes sorházi lakást. a kert végében tartoz...
39 700 000 HUF
374 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (53717956)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok Kassai úton 2 szobás lakás eladó! a lakás a négyemeletes társasház 3. emeletén található, . Csendes, nyugodt környezet ...
30 500 000 HUF
622 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (33264297)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Rákóczifalva szívében, ahol a mindennapok kényelme és a vidéki nyugalom tökéletes harmóniában találkozik, új otthon várja gondo...
20 000 000 HUF
303 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (58654172)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén, Cserkeszőlő központjában, a gyógyfürdőtől mindössze 200 méterre, eladó egy harmadik em...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (38481351)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén, Cserkeszőlő csendes utcájában, rendezett környezetben eladó egy 73 nm-es, vegyes falaz...
19 000 000 HUF
260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi családi ház hirdetés (48183579)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Közvetlen vízparti nyaraló eladó tiszaugon az élő tisza partján! Az ingatlan Tiszaug üdülő övezeten található, csendes, madár...
19 900 000 HUF
406 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (11533923)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 2
Cserkeszőlő csendes, rendezett utcájában eladó egy tágas, világos, 140 m²-es, 3 szintes családi ház, 770 m²-es telken. Az 198...
38 900 000 HUF
277 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (11539244)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 2
Eladó Zagyvarékas központhoz közeli részén egy teljes körüen felújított 67 nm-s családi ház! Amit az ingatlanról tudni érdeme...
25 800 000 HUF
385 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal