Eladó ingatlan Jász-Nagykun-Szolnok megye 40 millióig (1719 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Jász-Nagykun-Szolnok megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 719 db
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (44267567)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fiatalos, modern lakás szolnokon – csak költözni KELL! Eladó Szolnokon, a kedvelt Széchenyi lakótelepen egy igényesen, fiatalo...
31 990 000 HUF
695 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Besenyszögi lakóövezeti telek hirdetés (76272491)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: n/a
Besenyszög egy 3100 fős kisváros Szolnoktól 17 km-re észak-keletre. Lakosai ősmagyar családok és ide települt hasonlóan dolgos,...
6 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki egyéb ház hirdetés (78827454)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnokon a Széchenyi lakótelepen eladó egy 44 nm-s felújított lakás. Amit az ingatlanról tudni érdemes: - egy 10 emeletes tár...
29 800 000 HUF
677 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kenderesi családi ház hirdetés (93336893)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 552 m2
Szobaszám: 3
Az alföld szívében, remekül alakítható családi ház várja új TULAJDONOSÁT! Megvásárlásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyé...
15 900 000 HUF
163 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (78296546)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújított családi ház Jánoshida központjától 10 percre! Jánoshidán, a központtól mindössze 10 perc távolságra eladó egy ...
25 500 000 HUF
274 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (94332535)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 3
Otthon, ahol a nyugalom és a lehetőségek találkoznak - Fegyverneken vár rád! Képzeld el, hogy egy csendes, mégis központi hel...
13 000 000 HUF
141 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (33945954)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászapáti központi, de csendes részén eladó egy 1015 nm-es telken 96, 1 nm-es összkomfortos j...
18 990 000 HUF
197 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (53364976)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2