Eladó ingatlan Jász-Nagykun-Szolnok megye 40 millióig (1718 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Jász-Nagykun-Szolnok megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 718 db
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (35767737)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Jász Nagykun Szolnok vármegye, Rákóczifalva településen, megvételre kínálunk egy 65 m2 es jó állapotú családi házat, 1187 m2 es...
24 500 000 HUF
376 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (95695342)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 372 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház! Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, ha egy csendes, mégis minden kényelmet kielégítő otthonra vágyik Magya...
20 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csépai családi ház hirdetés (86697847)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Csépa településen eladó egy 96 m2 alapterületű, földszintes családi ház, amely egy 1028 m2-es...
9 000 000 HUF
93 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (77448446)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálunk Tiszaföldváron, központhoz közeli 2 szobás, 76, 35nm-es kertes családi házat a...
21 000 000 HUF
276 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (27754454)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonhoz közel, Kungyalu csendes, rendezett utcájában egy 71 m2-es, 2...
7 600 000 HUF
107 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (12619479)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1141 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Kunszentmárton városában, megvételre kínálunk egy központhoz közel fekvő 100 nm-es családi házat...
16 000 000 HUF
156 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi egyedi garázs hirdetés (46723321)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklós központjában 1 db új építésű dupla  garázst a...
7 950 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (25295973)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Kőrösi utca környékén kisfenntartású családi ház eladó. Az ingatlan 540 m2-es telken található, amelyen fúrtkút és vezetékes ...
12 900 000 HUF
274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki egyéb ház hirdetés (94648428)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! Sürgősen Eladó Szolnokon az Ispán krt-on, 10 emeleti 49 nm-s átlagos állapotú lakás! Amit az ingatlanról tudni...
26 600 000 HUF
542 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (33276924)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 2
Tiszafüred csendes, jól megközelíthető részén, kínálunk megvételre egy (bruttó 80 m²), földszintes családi házat, 438 m²-es tel...
19 900 000 HUF
248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (53243224)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1133 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#469359): Törökszentmiklós, 1133 m2 telek, 69 m2 vályog, felújított családi ház, 2 szoba, mellékép...
26 500 000 HUF
384 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (26722848)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 3
Újszászon, a Penny közelében felújított 2 szoba + nappalis családi ház eladóEladó Újszászon, a Penny közelében egy 70 nm-es, 2 ...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (74325511)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Eladó Rákóczifalván egy hangulatos parasztház. a családi ház egy 530 nm-es telken helyezkedik el, mindössze néhány perc sétára ...
20 000 000 HUF
298 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (93257734)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1838 m2
Szobaszám: 3
Napfényes családi ház ligetes kerttel Jászfényszarun - hatalmas telek, rengeteg lehetőséggel! Eladó Jász-Nagykun-Szolnok várm...
32 900 000 HUF
319 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (44272243)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
** Jász-Nagykun-Szolnok megye, Jászfényszaru, 103 nm-es családi ház eladó! Jó elosztás, nagy telek, kiváló lehetőség! ** Megvé...
28 900 000 HUF
280 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászjákóhalmai tanya hirdetés (45549475)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Igazi vidéki nyugalom Jászjákóhalmán - tágas, több mint 1 hektáros területtel és számtalan lehetőséggel! Eladó tanya Jászjákó...
13 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (32734535)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújítandó családi ház nagy telekkeL - kiváló befektetés vagy otthonteremtés! Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik csendes, ba...
5 800 000 HUF
86 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (78483459)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászapáti, 180 nm alapterületű, 5 szobás, tágas, emeletes családi ház eladó. Az ingatlan a Tölgy...
34 900 000 HUF
193 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (63574475)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1726 m2
Szobaszám: 2
Nagy telek, két épület, rengeteg lehetőség Jászfényszarun! Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászfényszarun, az óvárosi részen...
15 500 000 HUF
336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (92379547)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 795 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászapátin, a Petőfi Sándor utcában! Jászapáti egyik nyugodt, barátságos utcájában eladó egy kiváló állapot...
25 900 000 HUF
267 010 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.