Eladó ingatlan Makó környékén (120 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 120 db
Eladó Deszki egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (77945934)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Deszk külterületén, közvetlenül a töltés mellett, festői környezetben eladó egy kiváló adottságú, Maros-parti mezőgazdasági ter...
89 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Deszki üdülőövezeti telek hirdetés (55481737)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #169722 hivatkozási számú deszki zárt kert. Eladásra kínálom irodánk kí...
10 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Deszki családi ház hirdetés (49349742)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 387 m2
Szobaszám: 4
Modern design, energiatakarékosság és nyugalom egy helyen ez a Deszki Szőlőskert lakópark új gyöngyszeme. Az ingatlan 2025-ben ...
126 000 000 HUF
1 326 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apátfalvai családi ház hirdetés (65724677)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1210 m2
Szobaszám: 4
Apátfalva központi részén 130 nm-es, 2 generációs 4 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1284 nm-es telek tartozik. Az épület 1960...
26 900 000 HUF
206 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apátfalvai családi ház hirdetés (54474544)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1769 m2
Szobaszám: 3
Csongrád- Csanád vármegye, Apátfalva központi részén 109nm-es, 3 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1769 nm-es telek tartozik. A...
16 250 000 HUF
149 082 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Királyhegyesi családi ház hirdetés (46452244)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4151 m2
Szobaszám: 3
Csongrád- Csanád vármegye, Királyhegyes csendes részén 120 nm-es, 3 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 4151 nm-es telek tartozik...
16 250 000 HUF
135 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Deszki családi ház hirdetés (23443575)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, energiatakarékos családi ház eladó Deszken Szőlőskerti lakóparkban! Deszk központjában, csendes, családbarát környez...
124 900 000 HUF
726 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apátfalvai üzlethelyiség üzletházban hirdetés (69722449)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye, Apátfalva, 100 m2 üzlethelyiség nagy kerttel, forgalmas helyen eladó! . Az üzlethelyiség egy fél ház,...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanádpalotai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (46363593)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye, Csanádpalota, 145 m2-es üzlethelyiség eladó! Az ingatlan forgalmas fő út mellet, lakótelep szomszédsá...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarcsanádi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (44897731)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye, Magyarcsanádon, 270 m2-es üzlethelyiség eladó! Az ingatlan forgalmas fő út mellet helyezkedik el. Az ...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (45433949)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (93499933)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 1
Maroslelén, autópályához közel, belterületen, magánházas környéken eladó egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan. a telek 1472m2-es,...
28 900 000 HUF
361 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (64927759)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1682 m2
Szobaszám: 2
Kiszombor központi részén 100 nm-es, 2 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1682 nm-es telek tartozik. Az épület 1977-ben épült, t...
35 900 000 HUF
359 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Deszki lakóövezeti telek hirdetés (39494952)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: n/a
Deszk legkedveltebb újonnan kiépítet részen építési telek eladó! Eladásra kínálunk egy 832 m²-es, összközműves építési telket D...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (84693773)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 855 m2
Szobaszám: 5
Kiszombor szívében igényesen felújított családi ház eladó! Ide tényleg csak költözni kell. Kiszombor központjában, Szegedtől mi...
78 000 000 HUF
503 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (79227834)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (35724579)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Maroslelén saroktelkes családi ház nyugodt környezetben Szegedtől mindössze 15 percre, Maroslele csendes részén kínálok megvét...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (13478424)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (93835965)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 957 m2
Szobaszám: 6
Két lakás + üzlethelyiség egy áráért Kiszomboron! Ilyen ritkán van! Kiszomboron, főút mentén eladó egy 195 nm-es, jó állapotú ...
55 000 000 HUF
282 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Deszki egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (98231995)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
89 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Makó környékén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal