Eladó ingatlan Salgótarján környékén (310 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 310 db
Eladó Tari családi ház hirdetés (79753473)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
Tar központjához közel – 3 szobás, felújítandó családi ház nagy telekkel eladó! Tar településen eladó egy 115 nm-es, 3 szobás...
14 999 999 HUF
130 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57295158)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád megyében, Bátonyterenyén a Barátság úton eladó egy 4. emeleti, 55 nm-es lakás, amely részleges felújításon esett át, így...
15 900 000 HUF
289 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (26535927)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád megyében, Bátonyterenyén a Barátság úton eladó egy 4. emeleti, 53 nm-es, erkélyes lakás, amely részleges felújításon ese...
15 900 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (29644827)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 4
Családi ház eladó Nógrád megyében, Kisterenye, kedvelt Csentei részén. a ház 2004-ben épült, jó állapotú, 115 nm alapterületű é...
68 000 000 HUF
591 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tari tégla lakás hirdetés (73768446)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Taron egy 90 m2es családi házat csendes mellék utcában. Bátonyterenyei 3 szobás családi ház vagy lakás csere i...
17 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőtoldi családi ház hirdetés (47742752)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 3806 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Felsőtold településen lévő 135 nm-es családi házat....
30 500 000 HUF
225 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Istenmezejei családi ház hirdetés (92534225)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínált tulajdonomban lévő családi hazámat amit tudni lehet róla Villamos energia fel újításra került uj tető van rajta...
19 000 000 HUF
211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (14999142)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 5
Kedves Érdeklődő! Eladó az alábbi paraméterekkel rendelkező ingatlan melyben 5 szoba található, a lakás teljes mérete 145 négyz...
25 000 000 HUF
172 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszelei családi ház hirdetés (53339222)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 671 m2
Szobaszám: 4
Mátraszele csendes, barátságos településén kínálunk megvételre egy 172 nm-es, kőből és téglából épült, folyamatosan felújított ...
39 900 000 HUF
231 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancsaljai egyéb ház hirdetés (52253993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 10250 m2
Szobaszám: 5
Karancsalja csendes, természetközeli környezetében kínálunk megvételre egy jelenleg is működő, egész évben üzemeltethető vendég...
78 000 000 HUF
513 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraverebélyi családi ház hirdetés (79273372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1210 m2
Szobaszám: 3
Fedezd fel álmaid otthonát Nógrád vármegyében, Mátraverebély szívében! Ez a különleges, használt családi ház kiváló választás f...
19 200 000 HUF
188 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (87973758)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 2185 m2
Szobaszám: 3
Fedezd fel ezt a kivételes lehetőséget, amely tökéletes választás lehet fiatal felnőttek számára, akik saját otthonra vágynak v...
25 990 000 HUF
316 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Endrefalvai családi ház hirdetés (29664896)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 4003 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Endrefalván, ahol eladó egy 92 négyzetméteres családi ház, mely 1945-ben...
17 500 000 HUF
190 217 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszőlősi egyéb telek hirdetés (54718836)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5898 m2
Szobaszám: n/a
Mátraszőlősön vált eladóvá egy 5898m2-es legelő, a község belterületének közvetlen szomszédságában!

 Az ingatlan Mátraszőlős ...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (69249932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 5
Tágas családi ház eladó Kisterenyén 130 nm + garázs és szuterén helyiségekkelKisterenye családi házas övezetében kínálunk megvé...
33 000 000 HUF
253 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszőlősi családi ház hirdetés (22422749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 277 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 6
Több generációnak is kiválóan alkalmas, szigetelt családi ház MÁTRASZŐLŐSÖNMátraszőlős egyik csendes, hangulatos mellékutcájába...
52 000 000 HUF
187 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (53757472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 4
Természetközeli otthon a maconkai nemzetközi horgásztó SZOMSZÉDSÁGÁBANNógrád megyében, Bátonyterenye egyik legkedveltebb család...
34 900 000 HUF
345 544 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Endrefalvai családi ház hirdetés (33898572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2492 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Endrefalván egy 85 m2es családi házat. Az ingatlan a település szélén helyezkedik el, utolsó ház, 1 szomszéd ...
18 000 000 HUF
211 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (97997975)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2462 m2
Szobaszám: 4
Karancskeszin kínálok megvételre egy két szintes, felújítandó családi házat, amely kiváló lehetőségeket rejt magában mindazok s...
17 900 000 HUF
127 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádmegyeri családi ház hirdetés (46316636)
4 hónapja a megveszLAK-on