Eladó ingatlan Szentendre környékén (25579 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 579 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77448769)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 3 szobás gyönyörűen kialakított lakás Zuglóban. A lakások a 14. kerület, Zugló legdinamikusabban fejlődő részén, a B...
123 900 000 HUF
1 906 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23513349)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak nálunk Budapest XIV. kerületében, Alsórákoson, a Czobor utcában eladó egy rendezett házban található, 24 nm-es, felújítot...
34 999 000 HUF
1 458 291 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (53231236)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Frissen felújított, alacsony rezsijű otthon eladó Dunakeszi legjobb részén! Eladó Dunakeszi legkeresettebb részén egy minden ...
119 900 000 HUF
1 199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (27949643)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 54 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás Újpest központi részén – ahol minden közel van, mégis nyugodt a környezet. 🏡✨ A ...
71 500 000 HUF
1 324 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94397476)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten a XIII. kerületben, Újlipótvárosban eladó egy 24 m2-es, 1 szobás, 2. emeleti (legfelső szint) utcai nézetű lakás, sa...
42 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi zártkert hirdetés (75343617)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1892 m2
Szobaszám: n/a
Pomázon, csendes, idilli, festői környezetben eladó egy egyedülállóan mindkét oldalról erdővel övezett, 1892 nm-es, a pilisi h...
23 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb telek hirdetés (73584572)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: n/a
Vác sétáló utcájában a Dm és a Lakomázó ( Korábbi Megcsi Pipi ) között a Széchenyi utca 17-ben megvételre kínálunk 70 %-ban beé...
113 030 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi ikerház hirdetés (24397813)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Csörög csendes, kertvárosias részén kínálunk megvételre egy új építésű ikerház egyik felét, amely ideális választás mindazok sz...
79 900 000 HUF
799 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Penci családi ház hirdetés (29395314)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó panorámás családi ház - Váctól 12 km-re - Penc központjában, 950 nm-es telken, fix 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas! ...
119 000 000 HUF
626 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (14791113)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy mediterrán stílusú, gyönyörű családi ház Pilisvörösváron! Eladó egy lenyűgöző, 2009-ben épült mediterrán stílusú cs...
213 900 000 HUF
1 114 062 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35293343)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panoráma a Zsinagógára: 118 nm-es nagypolgári ritkaság a Károly körúton! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest v...
164 900 000 HUF
1 397 457 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (15585742)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, jó elosztású 2 szobás, 1. emeleti óbudai lakás beépített loggiával - kiváló közlekedéssel! Otthon start programr...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (75146373)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Gyönyörű, nagypolgári otthon a Rózsadomb lábánál *** Buda frekventált részén a Gül Baba Türbéje közvelen közelében, pár pe...
177 500 000 HUF
1 454 918 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (39388137)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
177 500 000 HUF
1 454 918 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári tégla lakás hirdetés (32267342)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pilisvörösvár szívében, panorámás, modern új építésű lakás eladó Pilisvörösvár központi részén kínálunk megvételre egy kiváló ...
135 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73697716)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbudán 5 emeletes tégla építésű társasházban eladó 51 nm-es kifejezetten jó állapotú földszinti lakás. Csendes belső udvarra néző ablakok. Jó közlekedés, belváros könnyen elérhető. Közvetítőket nem veszünk igénybe.
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (66769972)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tahitótfaluban, a Szigeten (nem hegyen, nem ártérben), központi elhelyezkedésű, mégis csendes utcában egy 72 m²-es, 1+2 f...
53 000 000 HUF
736 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (29734847)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 4
Piliscsaba- márialiget belterületén, csendes erdős részén, a márialigeti lakóparkban, megfizethető földszintes családi ház, ike...
123 125 000 HUF
1 448 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32287641)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XIII. kerület- Újlipótvárosban eladó egy 3 szobás 77m² udvari nézetű lakás - egy műemlékként fenntartott házban - szec...
94 900 000 HUF
1 232 467 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38787779)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XIII. kerület – New Palace Lakópark III. Ütem 1. emelet | Nettó 73. 23 M² | 15. 17M² erkély | 4 szoba | 2026 év végén költözhe...
124 900 000 HUF
1 541 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?