Eladó ingatlan Szentendre környékén (25590 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 590 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93547677)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 7. kerületben az Állatorvostudományi Egyetem közelében, Péterfy Sándor utcai, polgári, 3 szobás, 83 nm-es felújí...
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (42653953)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív luxuslakás eladó Budapest v. kerületének egyik legimpozánsabb épületében, a Vígszínház közvetlen közelébenBudapest v. ...
270 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48482717)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljeskörű...
51 900 000 HUF
1 730 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42175743)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása! 1...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33843343)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, bútorozott - gépesített, azonnal kiadható, erkélyes lakás, a városliget szomszédságában! a világszínvonalon megújul...
95 000 000 HUF
1 696 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46953756)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Marina Part új építésű, prémium felszereltségű, családbarát lakás eladóEladó egy kiváló elosztású, világos és tágas otthon a Ma...
186 000 000 HUF
2 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98348714)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nagypolgári lakás kivételes lokációban kettéosztható, befektetésnek ideálisEladó egy 129 m²-es, rendkívül napfényes nagypolgári...
104 000 000 HUF
806 201 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24246459)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy hely, ami a pezsgést és a nyugalmat ötvözi! Eladó egy 67 m²-es, negyedik emeleti, dupla komfortos lakás liftes társasházban...
139 000 000 HUF
2 074 626 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97656177)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Szeretettel ajánlom figyelmedbe ezt a 31 m²-es, harmadik emeleti polgári garzont Ligetváros szélén, az István...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78289783)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagy Diófa utca, VII. kerületVilágos, felújított, csendes lakás a belváros szívébenBudapest 7. kerületében, a Nagy Diófa utcába...
126 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (21435383)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Budapest erzsébetvárosi részénAz ingatlan praktikus elosztású: a lakásba lépve egy előtérbe érkezünk, ahonnan jobbr...
67 500 000 HUF
1 467 391 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38319934)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Izabella és Jósika utca sarkán, közel a Magyar Színházhoz eladó egy 2. emeleti 3 szobás tágas, felújítást igénylő lakás. Jel...
95 000 000 HUF
896 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43574943)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív 3 hálószobás lakás a Marina Part szívébenEladó egy 2. emeleti, 85, 65 m²-es lakás három hálószobával, világos nappaliv...
176 500 000 HUF
2 076 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (62877376)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium befektetési lehetőség a VII. kerület szívében Gozsdu udvar közvetlen közelébenBudapest VII. kerületének egyik legerőseb...
120 900 000 HUF
1 328 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44187934)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szép házban 2 lakás EGYBEN! Eladó 2 felújított lakás a VII. kerület szívében. Az ingatlan egyben ~65nm (tulajdoni lapon 58nm! )...
99 900 000 HUF
1 722 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37449773)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Azonnal költözhető, 2025-ben teljesen felújított és bútorozott lakás a XIII. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk a népszerű Újlipót...
75 000 000 HUF
1 785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43292399)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Panorámás, 4 szobás új építésű prémium lakás a belváros közelében, mégis csendes környezetben *** A XIII. kerületben, kert...
148 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (86442453)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
*** Eladó kertkapcsolatos, panorámás ikerházak ürömhegyen *** Megvételre kínálunk 4 db, új építésű, belső két szintes, nappali...
279 900 000 HUF
2 153 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89311434)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm-es...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77739845)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes kis lakás a Belvárosban! Budapest V. kerületében, a belváros egyik legkedveltebb részén kínálok megvételre egy 28 nm-e...
59 900 000 HUF
2 218 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal