Eladó ingatlan Szentendre környékén (25590 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 590 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59545646)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 25 nm-es, jó állapotú, remek elosztású lakás a Csengery utca-ban! A földszinti ingatlan 1 szoba + konyhás kialakítá...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (72553158)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 218 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű ikerház privát kerttel a XV. kerületben, pestújhelyen, csendes, családi házas részen, 7 m2 erkéllyel, 11 m2 LO...
95 000 000 HUF
1 144 578 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (22315999)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 218 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű ikerház a XV. kerületben, pestújhelyen, csendes, családi házas részen, 218 m2 telekkel, AUTÓBEÁLLÓVAL. A ház...
99 000 000 HUF
1 192 771 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (15719443)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén, Kisalagon egy szigetelt, 84 nm-es családi házat, akár gyors birtokbaadással. Az inga...
94 900 000 HUF
1 129 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (32897693)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyugodt családi környezetben - Frissen felújított, világos, modern lakás! Kíváló befektetésnek is. Az ingatlan mindössze 8 hó...
64 800 000 HUF
1 751 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74852739)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi VII. kerületi befektetés, egyedi kialakítással! A Keleti pályaudvar és a Városliget közelében eladó egy belső kétsz...
48 000 000 HUF
1 116 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (74433675)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Eladó Piliscsabán 125nm -es, nappali+4szobás ikerház 13nm-es fedett terasszal, 1200 nm-es telekkel A házak átadása: építési en...
162 403 750 HUF
1 299 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (35932753)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Eladó Piliscsabán 110nm -es, nappali+3 szobás családiház 13nm-es fedett terasszal, 1200 nm-es telekkel A házak átadása: építés...
142 156 250 HUF
1 292 329 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (58344858)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Eladó Piliscsabán 100nm -es, nappali+3 szobás családiház 13nm-es fedett terasszal, 1200 nm-es telekkel A házak átadása: építés...
134 543 750 HUF
1 345 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (25333493)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Eladó Piliscsabán 94, 7nm -es, nappali+3 szobás Családiház 13nm-es fedett terasszal, 1200 nm-es telekkel A házak átadása: épít...
130 509 125 HUF
1 373 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (92729447)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Eladó Piliscsabán 85nm -es, nappali+2 szobás Családiház 13nm-es fedett terasszal, 1200 nm-es telekkel A házak átadása: építési...
123 125 000 HUF
1 448 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai ikerház hirdetés (64397774)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó Piliscsabán 80nm -es, nappali+3szobás ikerház 13nm-es fedett terasszal, 600 nm-es telekkel A házak átadása: építési enge...
97 057 500 HUF
1 213 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai ikerház hirdetés (37264435)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Eladó Piliscsabán 75nm -es, nappali+3 szobás ikerház 13nm-es fedett terasszal, 600 nm-es telekkel A házak átadása: építési eng...
93 251 250 HUF
1 243 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai ikerház hirdetés (43399457)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó Piliscsabán 71nm -es, nappali+3 szobás ikerház 13nm-es fedett terasszal, 600 nm-es telekkel A házak átadása: építési eng...
89 445 000 HUF
1 259 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (41342577)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 4
Napelemes, alacsony rezsijű családi ház + 40 m²-ES műhely FÓT-KISALAGON! Fót legkedveltebb részén, Kisalagon eladó egy minden...
156 000 000 HUF
945 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi üdülőövezeti telek hirdetés (55564348)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1746 m2
Szobaszám: n/a
Közvetlen Duna-parti telek eladó a Római-part egyik legjobb részén Eladó egy 1746 m²-es, ősfás, közvetlen vízparti telek a Kos...
412 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (81598278)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Budapest nyugodt, csendes részén, a Szentmihályi úton egy teljes körűen felújított, 46 m²-es panellakást. A...
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (63574361)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Modern Családi Ház Veresegyház Kedvelt Részén, Ivacsok városrészben Veresegyház Ivacsok városrészében, egy 597 nm-es telken el...
139 900 000 HUF
1 271 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (55787449)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már