Eladó ingatlan Szentendre környékén (25577 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 577 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (76324339)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 5
Eladó újszerű tágas családi ház Adyligeten! Eladó Budapest II. kerületében, Adyligeten egy újszerű nappali+ 4 szobás, 200 m2-...
470 000 000 HUF
2 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (48852743)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 455 m2
Telekterület: 1880 m2
Szobaszám: 9
CasaNetWork Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó családi ház Szadán Szada egyik legkeresettebb, csendes és modern környezeté...
189 000 000 HUF
415 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (74233486)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II Szemlőhegyen, jó infrastruktúrájú, élhető környezetben kínálunk megvételre szigetelt épületben lévő, kifejezetten jó elrende...
145 000 000 HUF
2 013 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb telek hirdetés (22296295)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség vácon – panorámás építési telek ELADÓ! RITKA lehetőség vácon – panorámás építési telek ELADÓ! Vác egyik legk...
49 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi külterületi telek hirdetés (89963358)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 15600 m2
Szobaszám: n/a
Pest megyében, Budapesttől mind össze 20 percre (24 km-re lévő), gyönyörű ősfás környezetben 15. 600 Nm telek eladó! TÖKÉLETES ...
850 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (93585798)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 1246 m2
Szobaszám: 6
A luxus, a nyugalom és a jó megközelíthetőség tökéletes egyensúlya szadán! Budapest agglomerációjában, Gödöllő tőszomszédságába...
265 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (46283828)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 939 m2
Szobaszám: 5
Építkezne vagy befektetne? Itt az otthon, ahol minden adott! Szada egyik legdinamikusabban fejlődő részén kínálunk megvételre e...
99 500 000 HUF
865 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (49573463)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 905 m2
Szobaszám: 5
Eladó felújított családi ház Mogyoródon, HÉV-állomás közelében! Eladásra kínálunk egy 905 nm-es telken álló, 140 nm-es, 2 szint...
137 000 000 HUF
978 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai lakóövezeti telek hirdetés (43397295)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 939 m2
Szobaszám: n/a
Építkezne vagy befektetne? Itt a tökéletes telek! Szada 939 m² Építési telek teljes közművel, engedélyekkelSzada egyik legdinam...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (45373434)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Mogyoród- Panorámás Luxus Ikerház! Eladásra kínálok Mogyoródon egy 160 nm-es ikerházat a Panoráma Lakóparkban. Az ingatlan 2025...
199 990 000 HUF
1 249 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (69498764)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 5
Mogyoródon nagyon jó elrendezésű, hatalmas terekkel rendelkező családi ház eladó, verhetetlen áron! Eladó Mogyoród közkedvelt b...
98 000 000 HUF
632 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (44475375)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó egy 120 nm-es, új építésű, egyszintes ikerház4 szobával és 32 nm-es amerikai konyhás nappalival nyugodt körn...
105 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (54573795)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Erdőkertesen nagy méretű családi ház üzlethelyiséggel és hatalmas műhellyel eladó! a ház összesen164 nm netto összterületű, a 8...
129 900 000 HUF
792 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (32645413)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 5
Két különálló ház Mogyoród csendes utcájábanMogyoród csendes, ám sűrűn lakott részén vált eladóvá egy az általánostól eltérő be...
170 000 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (65395356)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1247 m2
Szobaszám: 5
Élen az energiahatékonyság, luxus SZADÁN! Szadán gyönyörű, természetközeli környezetben, 4 szoba + nappali, két állásos garázzs...
296 000 000 HUF
1 184 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (78397327)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 75 nm-es, 2 szobás kertesház Erdőkertesen, csendes utcában, de a központhoz közel. a ház egy 1 073 nm-es összközműves...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi hétvégi ház hirdetés (23445617)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Erdőkertes modern, újépítésű környezetében eladó egy 1038 m²-es, belterületi építési telek, rajta egy nem téliesített, könnyűsz...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (54892929)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 4
Modern, energiahatékony ikerház saroktelken alacsony REZSIVELNapelem H tarifa Hőszivattyú Padlófűtés Mennyezethűtés Riasztó Red...
89 000 000 HUF
794 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (59734579)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1026 m2
Szobaszám: 6
Jöjjön el! Nézze meg! Tegyen ajánlatot! Erdőkertesen eladó, egy egyedi kialakítású, több szintes családi otthon, mely egy hatal...
149 900 000 HUF
499 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (47455349)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 939 m2
Szobaszám: 5
99 500 000 HUF
929 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal